Tím profesionálov a odborníkov nie len na výživu a šport, ktorý je tu pre vás.


Vedenie spoločnosti

Ing. Želmíra Komorechová
majiteľka spoločnosti

Podnikateľka Slovenska 2015

Vyštudovala som odbor biochémie. Vzťah k zdravej výžive sa u mňa rozvíjal už počas štúdia na univerzite. Počas materskej dovolenky som sa koncentrovala na dovoz špeciálnej detskej stravy vyrobenej z čistých surovín a v roku 2002 som sa rozhodla využiť všetky nadobudnuté znalosti a poznatky na vývoj športovej výživy.

Stojím pri zrode väčšiny našich produktov. Moja nezlomná vôľa stále napredovať mi pomáha premáhať všetky prekážky. Rada sa učím stále nové veci, sledujem nové trendy a milujem od detstva šport.

Inšpirujú ma nedosiahnuteľné výsledky a túžba legálneho zvyšovania ľudského potenciálu. Snažím sa veci robiť stále lepšie, mať stále lepších ľudí okolo seba a aj vďaka ním dosahovať lepšie výsledky.

„Je nesmierne príjemné vidieť šťastných a zdravých ľudí, ktorým sme vo firme Kompava radou, či doplnkom pomohli zorientovať sa v zdravej výžive. Každá prejavená vďačnosť nás ženie vpred a dodáva pocit užitočnej práce.“

 


Ekonomické oddelenie a nákup / purchaser

Mária Gablovská
ekonomické oddelenie

+421 903 473 112

gablovska@kompava.sk

V ekonomickom svete spoločnosti Kompava žijem už od jej založenia. Starám sa o ekonomický chod firmy, personálnu a mzdovú agendu, daňové priznania a ročné uzávierky.

Prácou v Kompave som sa presvedčila, že aj malá slovenská firma sa dokáže prebojovať na domácom trhu a byť úspešná v konkurencii so zahraničnými firmami.

Mojim relaxom je moja rodina, knihy a turistika.

Peter Šulák
purchase and logistics 

+421 902 129 746 

logistics@kompava.sk

Volám sa Peter auž viac ako 5 rokov žijem firmou KOMPAVA, kde pracujem na oddelení nákupu a logistiky. Komunikácia s dodávateľmi, zabezpečenie špičkovej kvality surovín a obalov pre našu výrobu, plánovanie týždne vopred, načasovanie doručenia a zlepšovanie vzťahov s našimi partnermi ma napĺňa a stalo sa mojim denným koníčkom. 3x N - Najlepšia práca v Najlepšom teame s Najlepšou šéfkou. Po pracovnom zhone venujem čas najmä rodine a cyklistike, ktorá mi dodáva energiu. Samozrejme dobrá kniha na nočnom stolíku nesmie chýbať..


Marketingové oddelenie

Mgr. Veronika Bartková
marketingová riaditeľka

+421 903 718 044 

marketing@kompava.sk

Vyštudovala som odbor Marketingovej komunikácie na Masmediálnej fakulte v Trnave a odbor Francúzština a taliančina v odbornej komunikácii na Filozofickej fakulte UCM. Oba smery sú mojou cestou, ktorou kráčam aj v práci. Cudzie jazyky sú moje hobby. Okrem francúzštiny, taliančiny hovorím aj nemecky a anglicky. Práca s ľuďmi a sledovanie nových trendov v marketingu, komunikácia s klientmi je to, čo ma baví. 

Keď som dostala možnosť viesť tím veľmi šikovných ľudí na marketingovom oddelení v spoločnosti Kompava, bola to pre mňa veľká výzva a česť. Naše produkty sa veľmi spájajú aj s mojim životným štýlom. Vo firme pripravujem aj časopis Kompava INFO, je to veľmi kreatívna práca. Milujem šport a rada trávim čas prípravou zdravých jedál. Práca v Kompave spojila všetko dohromady a preto ja tvrdím, že nepracujem, pretože moja práca je zároveň aj moje hobby.

 

 

 

RNDr. Martina Moravcová, Ph.D.
marketing referent

+421 032 774 0065

marketing@kompava.sk

Mám vyštudovanú Prírodovedeckú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave a Prírodovedeckú fakultu Masarykovej univerzity v Brne (ČR). Štúdium prírodných vied mi umožňuje vnímať výrobky spoločnosti Kompava z vedeckého a odborného hľadiska. Na základe svojich poznatkov tak môžem oceniť ich jedinečnosť a čistú prírodnú podstatu. Vo svojej odbornej praxi som pracovala ako výskumná a vývojová vedkyňa a hovorkyňa. Podstatnou časťou mojej práce boli vedecké projekty a výskumy s medzinárodnou účasťou, organizácia medzinárodných sympózií a konferencií. Absolvovala som viaceré odborné stáže v zahraničí. V odborných vedeckých časopisoch mám uverejnených 83 vedecko-výskumných článkov v anglickom a slovenskom jazyku. Toto všetko mi dalo silný základ pre komunikáciu a prácu s ľuďmi a podporilo moju kreativitu, ktorú denne využívam pri práci v spoločnoti Kompava. Vo voľných chvíľach sa venujem svojej rodinke. Mojim najväčším relaxom sú orientálne tance, jazdenie na koni, archeologický a paleontologický výskum.


Obchodné oddelenie

Martin Minárech
obchodný reprezentant pre lékárne

+421 903 237 425

lekarne@kompava.sk

V 14 rokoch som sa prvýkrát stretol s výživovými doplnkami a aktívnym cvičením. V odbore výživa prichádzajú neustále nové trendy a človek sa musí neustále vzdelávať.  Vyštudoval som odbor Diplomovaný Fyzioterapeut, kde som spojil zdravý aktívny pohyb s výživovým poradenstvom. Hneď po škole som začal pracovať vo firme Kompava, kde naplno využívam svoje poznatky. Popri práci neustále zvyšujem kvalifikáciu, bolo mi umožnené spraviť si trénerskú  a rozhodcovskú licenciu, a kineziotejping.
Som tréner 3. stupňa a rozhodca 1. stupňa v Slovenskej asociácií  silového trojboja a kulturistiky. Svoju prácu mám rád a baví ma. Vo voľnom čase sa venujem aktívnemu životnému štýlu.

 

Ing. Zuzana Chovancová
obchodný reprezentant pre športové kluby

+421 903 774 435

sportovekluby@kompava.sk

Vyštudovala som Výživu ľudí a hygienu potravín na SPU v Nitre. Vždy ma fascinovalo ľudské telo a informácie o tom, ako sa správne stravovať a pomôcť si tak k trvalému udržaniu zdravia. Keďže som chcela svoje poznatky šíriť ďalej medzi bežných ľudí, ale aj športovcov hneď po škole som sa začala venovať tejto oblasti. Firma Kompava, ktorá sa pomocou skvelých doplnkov výživy stará o zdravie a zdravý životný štýl bola možnosťou ako to dosiahnuť. Vo firme Kompava pôsobím ako výživový poradca a obchodný reprezentant pre športové kluby, športové predajne a lekárne. Popritom sa venujem tvorbe nutričných, suplementačných plánov a diagnostickému meraniu. Medzi moje záľuby patrí šport, posilňovanie, cestovanie, odborná literatúra. Rada spoznávam nových ľudí a úsmev na tvári mi nikdy nechýba :-)

Daniel Mihalík
obchodný reprezentant pre lékárne

+421 903 457 537

lekarne@kompava.sk


Ceragem a E-Fit

Ing. Martina Hiklová
odborný poradca
EMS tréner štúdia E-FIT, poradca Ceragemu

+421 327 740 026 

efit.kompava@gmail.com

Už počas vysokej školy Ekonomickej univerzity v Bratislave som začala pôsobiť ako manažérka tréningového štúdia. Veľmi ma to bavilo, a keďže som chcela svoje skúsenosti, rady ako dosiahnuť svoj vysnívaný cieľ posunúť ďalej medzi ľudí, umožnila mi to firma Kompava, slovenský výrobca výživových doplnkov, kde momentálne pôsobím a venujem sa E-Fit cvičeniu. Venujem sa i diagnostickému meraniu telesnej stavby tela. Som hrdá na všetkých svojich cvičencov, ktorí si obľúbili cvičenie s E-Fitom ako bojujú so svojou váhou, ako sa nustále zlepšujú, chudnú či spevňujú svoju postavu a robia všetko preto, aby sa cítili lepšie. Nie je väčšia radosť ako vidieť spokojných zákazníkov s dosiahnutými výsledkami. Medzi moje záľuby patrí hudba, rodina, deti, aktívne som 5 rokov hrávala volejbal, beh a teda akýkoľvek druh športu. To je to čo ma baví, napĺňa a pri čom sa dokážem maximálne odreagovať.


Výroba

Ing. Mária Ševčíková
výrobná riaditeľka

+421 0327740063

vyroba@kompava.sk

V spoločnosti Kompava spol. s.r.o. som začala pracovať v roku 2016, avšak firmu poznám od jej začiatkov. Najprv ako obchodný partner, neskôr som začala používať a kupovať výrobky Kompava, pre celú moju rodinu. Mám technické vzdelanie, čo nie je moc typické pre ženu. No na základe skúsenosti, praxe a príležitosti na vlastnú sebarealizáciu môžem povedať, že to bola moja správna a najlepšia životná voľba. V živote zohrávam rolu „levice“. Sudičky mi do vienka nadelili pomerne veľa športového talentu. No na aktívny šport už mám menej príležitosti. Je to aj preto, že k aktívnemu, súťažnému športu vedieme spolu s mojim manželom naše deti, čo nám zaberá veľa osobného času.

Alena Lukáčová
objednávky, expedícia, reklamácie

+421 903 473 211

objednavky@kompava.sk

Vo firme pracujem od začiatku – pätnásty rok, mám potravinársku priemyslovku. Všetky vyexpedované výrobky prechádzajú mojimi rukami. Svoju prácu mám rada, v show roome sa delím so zákazníkmi o skúsenosti s našimi výrobkami.

Pre zákazníkov z webovej stránky balím balíky a je mi ľúto, keď si ho nakoniec zákazník  neprevezme od kuriéra. Mám rada muzikály, divadlá a koncerty.

Lenka Imrišková
výrobná pracovníčka

Vyštudovala som SPŠS v obore technické informačné služby. V Kompave pracujem už 6 rokov a teší ma, že môžem pracovať vo firme, ktorá sa stará o zdravie a lepší fyzický stav ľudí. Mojim koníčkom je hudba, bicyklovanie a v neposlednom rade moja rodina.

Janette Megová
výrobná pracovníčka, kontrola kvality

Vyštudovala som Strednú potravinársku priemyslovku v Nitre. Pracovala som 25 rokov v závode Milex, ako laborantka. Do Kompavy som nastúpila v roku 2014 a som rada, že moje predchádzajúce vedomosti môžem využiť aj v tejto práci. Pracujem vo skvelom kolektíve, kde vyrábame výrobky zdravého životného štýlu. K mojim záľubám patrí turistika, bicyklovanie, kultúra a zábava.

Andrea Bumbalová
výrobný pracovník

S nástupom do Kompavy sa splnil môj sen. Práca ma baví, zdravá výživa je to čo ma napĺňa. Je úžasné byť súčasťou skvelého tímu a popri pracovných povinnostiach sa zúčastňovať aj na rôznych športových podujatiach. Jednoducho v Kompave to žije :-)

Andrej Fürst
výrobný pracovník, zástupca na expedícii  

Miroslav Jánošík
výrobný pracovník 

Firmu Kompava som spoznal najskôr ako zákazník a bol som veľmi príjemne a milo  prekvapený ústretovým a nadštandartným prístupom. Keď som dostal  možnosť pracovať v tejto firme, s radosťou som ju prijal. Som rád, že môžem pracovať vo veľmi príjemnom kolektíve milých ľúdí, kde kvalita poskytovaných produktov a spokojnosť zákazníka je na prvom mieste. Medzi moje koníčky patrí príroda a športovanie, pri ktorom využívam už „naše“ kvalitné výživové doplnky.

 

Centrum Metflex

Ing. Tomáš Jurkovič
tréner a profesionálny športovec

metflex@kompava.sk

Veronika Otrubová
výkonnostná športovkyňa a poradkyňa na výživu

metflex@kompava.sk


Externí obchodní zástupcovia

Mgr. Katarína Jurkovičová
Čadca – Trenčín - Žilina- Považská Bystrica

+421 904 375 065

Absolvovala som FTVŠ v Bratislave, Neustále pracujem v športovej oblasti. Spájam športové aktivity študentov aj dospelých s výživou. Poznatky zo športovej oblasti a spolupráca s Kompavou sú ideálna kombinácia robiť veci, ktoré ma napĺňajú.

Ing. Ľubomír Chríbik
Martin – Liptovský Mikuláš - Ružomberok - Žilina

+421 907 710 876 

Juraj Teplan
Nitra a okolie

+421 905 984 281 

 

Silvester Kástler
Pezinok – Bratislava - Senec

+421 903 407 320

Peter Hertl
Skalica, Senica, Holíč, Myjava

+421 907 337 787 

 

vaše benefityBenefity

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

sponzorujeme športovcov z rôznych druhov športu

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.