Skladom Ak objednáte dnes do 12:00, dodanie do 24 pracovných hodín, inak do 48 hodín.

Záruka podľa dátumu expirácie na obale

Premium L-Carnosine zabraňuje starnutiu buniek a tým udržiava organizmus po dlhší čas vitálnejší a odolnejší voči škodlivým vplyvom. Dodáva dôležitým bunkám energiu, čím zvyšuje výkon, silu, vytrvalosť. Zlepšuje proces regenerácie, dokáže obnoviť funkciu i u porušených buniek. Výskum dokázal, že zabraňuje vzniku Alzheimerov choroby a taktiež lieči šedý zákal bez operácie.  Viac >>
Kód produktu: 3570015060000

Premium L-Carnosine obsahuje:

L-Carnosine – 100% prírodná látka, ktorá má silné antioxidačné účinky. Chráni bunky pred poškodením a tým i ich zanikaním, čo sa prejavuje ako starnutie. Okrem tejto vlastnosti má schopnosť poškodené bunky regenerovať, čo obyčajné antioxidanty, ktoré poznáme nedokážu. Zvyšuje delenie buniek, čo má za následok viac funkčných buniek a teda i lepšie a dlhšie fungovanie celého organizmu. Ochraňuje proteíny pred porušením ich štruktúry a tak zabezpečuje ich správnu funkciu v organizme. Pri športe zvyšuje svalovú silu, vytrvalosť , zlepšuje regeneráciu svalov a odstraňuje únavu. Blokuje tvorbu kyseliny mliečnej a tým zabraňuje vzniku svalovej bolesti.

Koenzým Q10 – látka telu vlastná. Patrí medzi silné antioxidanty, chráni bunky pred poškodením a spomaľuje starnutie. Na koži eliminuje vznik vrások. Zvyšuje produkciu energie v bunkách srdca, svalov ale i mozgu, čím zabraňuje vzniku rôznym ochoreniam. Podporuje činnosť bielych krviniek, čím podporuje imunitný systém. Pozitívne pôsobí na plodnosť u oboch pohlaviach.

Vitamín E – patrí taktiež medzi antioxidanty. Pomáha v prevencii srdcovo-cievnych ochorení. Znižuje hladinu LDL cholesterolu, chráni cievy pred ukladaním krvných plátov a vzniku aterosklerózy. Podporuje plodnosť,  udržiava pokožku pevnú a hydratovanú.

Odporúčame užívať:

 • Všetkým ľudom, ktorí chcú oddialiť proces starnutia a predlžiť si mladosť a sviežosť
 • Na zvýšenie vitality, fyzickej sily a vytrvalosti organizmu, na odstránenie únavy
 • Na zlepšenie regenerácie a rýchlejšie hojenie rán
 • Ako prevenciu pred vznikom kyseliny mliečnej vo svaloch, na jej rýchlejšie odbúranie
 • Na zabránenie vzniku vrások , červených škvŕn a žiliek na koži
 • Ako ochranu pred vznikom šedého zákalu očí, v prípade výskytu na jeho rýchlejšie odstránenie
 • Ako prevenciu pred vznikom Alzheimerovej a Parkinsonovej choroby
 • Na zvýšenie sily srdca, zníženie LDL cholesterolu a krvného tlaku, na lepšie prekrvenie mozgu
 • Na podporenie nervovej sústavy, zlepšenie pamäti, mentálnej sviežosti a na zabránenie odumierania nervových buniek
 • Pri intoxikácií organizmu ťažkými kovmi ako je med a zinok
 • Na zlepšenie komunikácie a správania u autistických detí
 • Pri paradentitíde (krvácanie ďasien je spôsobené nedostatkom koenzýmu Q10)

Odporúčané dávkovanie:

Dospelí: 1 – 2 kps denne

Použitie:

Kapsuly zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Navštívte aj našu stránku www.l-carnosine.sk nájdete viac informácií o výrobku Premium L-Carnosine a jeho účinkoch.

Darček vo vnútri krabičky

Súčasťou balenia je aj minerálny nápoj Acidofit, ktorý je vhodnou výživou na odkyslenie organizmu, zabraňuje tvorbe svalových kŕčov a dopĺňa všetky potrebné minerály do organizmu po náročnom výkone. Špeciálne zloženie detoxikačného nápoja KOMPAVA AcidoFit pomáha telu zbaviť sa škodlivých toxínov pre správne fungovanie všetkých vnútorných orgánov.

Hlavné úlohy minerálneho nápoja KOMPAVA AcidoFit v organizme:

 • svalové kŕče - prevencia ich vzniku
 • zabraňuje prekysleniu organizmu a tým podporuje imunitný systém a optimálne pH
 • neutralizuje kyseliny v organizme
 • pomáha detoxikovať organizmus od toxínov
 • posilňuje imunitný systém
 • podporuje správne fungovanie nervov, svalov a srdca
 • dopĺňa minerály potrebné k správnemu fungovaniu celého organizmu
 • upravuje rovnováhu tekutín v tele

Odporúčané dávkovanie:

dospelí 1 – 2 tablety na deň deti od 7 rokov: 1 – 2 tablety na deň

Príprava:

1 jemne šumivá tableta do 250 – 300 ml čistej vody

Viac informácií o výrobku Acidofit nájde na www.acidofit.sk

Výživový doplnok KOMPAVA Premium L-Carnosine zloženie:

L-karnozín, koenzým Q10, vitamín E (50%) (DL-α-tokoferylacetát), živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý

Nutričné hodnoty100 g 1 kps*RVH%
L-karnozín 75 g 300 mg ** 
Vitamín E (DL-α-tokoferylacetát) 71,43 g 25 mg  208%
koenzým Q10 71,43 g 25 mg
**
 
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého
(8400 kJ/2000 kcal)
** RVH - nie je stanovené.

Upozornenie:

Výrobok neobsahuje alergény. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 oC, mimo dosahu malých detí.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/3915/2012/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny.

NO alergens – neobsahuje žiadne alergény

Recept na dlhovekosť a krásu? Karnozín!
26. 02. 2015

Recept na dlhovekosť a krásu? Karnozín!

26. 02. 2015 Aminokyselina Premium L-Carnosine od firmy Kompava je prípravok zložený z troch silných antioxidantov a to karnosinu, koenzýmu Q10 a vitamínu E. Antioxidanty obsiahnuté v Premium L-Carnosine znižujú aktivitu voľných radikálov, čím ochraňujú bunky pred poškodením, starnutím a smrťou. Hlavnou účinnou látkou v prípravku Premium L-Carnosine je karnosin, čo je aminokyselina, ktorá sa vyskytuje v ľudsko ...
Koenzým Q10 - silný antioxidant
26. 02. 2015

Koenzým Q10 - silný antioxidant

26. 02. 2015 Koenzým Q10 inak nazývaný ubichinón je látka, ktorá sa nachádza vo všetkých bunkách ľudského tela. Je nevyhnutný pre tvorbu energie pre bunky. Koenzým Q10 je uložený v mitochondriách buniek. Mitochondrie sú organely inak nazývané aj „bunkové elektrárne“, ktoré produkujú ATP (adenozíntrifos­fát). 95% celkovej ľudskej energie sa vytvára týmto spôsobom. ATP je nevyhnutný pre všetky biochemické proces ...
Aminokyselina - L- Carnosine
26. 02. 2015

Aminokyselina - L- Carnosine

26. 02. 2015 L-Carnosine je dipeptid zložený z aminokyselín beta alanínu a histidínu. Je to 100% prírodná látka, ktorá sa v organizme nachádza vo vysokej koncentrácií v kostrových svaloch, srdcovom svale, v mozgovom tkanive, v pokožke i žalúdku. Antioxidant: L-Carnosine má silné antioxidačné účinky. To znamená, že chráni bunkovú DNA pred oxidáciou a tým jej poškodením ale i pred voľnými radikálmi a škodlivým ...
Antioxidant Vitamín E
26. 02. 2015

Antioxidant Vitamín E

26. 02. 2015 Vitamín E je spoločný názov pre skupinu látok taktiež nazývaných tokoferoly. Existuje 8 prirodzene sa vyskytujúcich foriem tokoferolov. Najúčinnejšou formou z nich je alfa-tokoferol. Vitamín E patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. ktoré sa môžu v malých množstvách ukladať vo svaloch, tukovom tkanive a v pečeni. Výskyt Vitamínu E Vitamín E sa vyskytuje viac v rastlinnej ako živočíšnej form ...

Jozo 09. 01. 2017, 11:50

V nasej lekarni som zakupil L-CARNOSINE z vasej firmy. Mne sa zda, ze ste ma "obtiahli" o 40eur. Ked som si pozrel prednasku MUDr. Kučeru https://www.youtube.com/watch?v=iyNI7wyz7bI tak je tam vysvetlene, ze tam byt d-alfa-tokoferol sukcinát a nie DL-α-tokoferylacetát Ten vas L-Carnosine prejde len traviacim traktom a to je jeho ucinok.

vaše benefityBenefity

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.