VO predaj

Chcete naše výrobky predávať?

Ak vlastníte športovú predajňu, eshop, fitness centrum alebo ste výživový poradca, osobný tréner a máte záujem o naše výrobky na ďalší predaj neváhajte nás kontaktovať!

Výrobky slovenského výrobcu Kompava s.r.o. sú kvalitné, bezpečné, chutné a tešia sa čoraz väčšej obľube u ľudí. Našim obchodným partnerom ponúkame nielen širokú škálu produktov, zahrňujúcich všetky výživové suplementy, ale takisto odborníkov na výživu, šport, posilňovanie, chudnutie a v neposlednom rade aj marketingovú podporu.

Pre obchodných partnerov máme pripravené farebné katalógy výrobkov KOMPAVA, odborné letáky na jednotlivé produkty, počas akcií ponúkame plagáty a iné reklamné predmety a samozrejme aj bezplatné vzorky na vyskúšanie našich výrobkov. Po dohode s partnerom vieme zorganizovať ochutnávku našich výrobkov prípadne meranie špeciálnou váhou a odborné poradenstvo s redukciou váhy.

Nakoľko sme výrobcovia máme všetok tovar ihneď skladom. Tovar zasielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS do 48 pracovných hodín od zadania objednávky, takisto je možný aj osobný odber v našom Show Roome priamo v Novom Meste nad Váhom. 

Ako mám postupovať pri registrácii? Veľmi jednoducho! Kontaktuje našich obchodných zástupcov, ktorí sú zároveň odborníkmi v oblasti výživy a športu:

 

Obchodní zástupcovia:

Martin Minárech – región západ (BA, TT, MA, PK, SC, HC,...) - minarech@kompava.sk, 0903 237 425

Mgr. Hana Švecová – región juh (DS, KN, NZ, BB, ZV, LC, RS, BR, RA,...) - lekarne@kompava.sk, 0903 457 537

Gabriel Šarek  – región východ (KE, PO, BJ, SL, MI, RV, SN,...) - lekarne@kompava.sk, 0903 491 890

Ing. Zuzana Chovancová – športové kluby (celá SR) - sportovekluby@kompava.sk, 0903 774 435

vaše benefityBenefity

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.