26. 02. 2015

Tento ročník MMD bol generálkou na ME ktoré sa majú konať v máji roku 2011. Nepriaznivá predpoveď počasia nechávala v strehu nielen organizátorov, ale aj pretekárov. Nakoniec predpovede nevyšli a všetci zúčasnení mohli vydať zo seba maximálne športové výkony. Martinský mestský duatlon otvárali tí najmenší a v závere sme mohli vidieť elitu. Kompava sa zúčastnila ako sponzor pitného režimu a venovala ceny do súťaže. Mnohí duatlonisti dobre poznajú pitný režim od Kompavy, hlavne rodičia menších detí mohli vyskúšať pri našom stánku ako Hypofit chutí a aj pochopili jeho význam pre ich ratolesti. My kompaváci sme sa snažili poukázať na význam nášho ACIDOFITU pri odkyslení organiznu počas fyzickej záťaže. Málokto zo športovcov si uvedomuje, ale organizmus vystavený veľkej fyzickej záťaži oveľa lepšie znesie zápal, keď sa nemusí vyrovnávať s nahromadením kyseliny mliečnej vo svaloch. Takže športovcom, ktorí majú vysoké ciele, dávame do pozornosti nielen ACIDOFIT, ale v ponuke Kompavy je veľa roduktov, ktoré si zaslúžia sa na ne pozrieť zblízka.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.