93. ročník Maratónu mieru v Košiciach 10. 10. 2016

Prvý októbrový víkend sa v Košiciach konal už 93. ročník Medzinárodného maratónu mieru. Je to najstarší maratón v Európe, založený v roku 1924. Krásne počasie len vyzdvihlo túto akciu, kde sa zúčastnil rekordný počet bežcov. Námestie zaplavilo vyše 11 tisíc atlétov odhodlaných zabehnúť svoj cieľ. Víťazom hlavnej disciplíny sa stal Keňan david Kiyeng, ktorý zabehol 42, 195 km za čas 2:05:57. Druhé a tretie miesto patrilo Elijahovi Kemboiovi a Tadessovi Temechachuovi z Etiópie. Najlepším Slovákom sa stal Jozef Urban, ktorý obsadil 8. priečku s „osobákom“ 2:22:16. Medzi ženami to bol tiež súboj medzi Keňou a Etiópiou. Najlepší čas dosiahla Chaltu Tafa Waková z Etiópie v čase 2:32:20. Zuzana Korotvičková sa stala najlepšou Slovenkou, keď maratón zabehla pod 3 hodiny v čase 2:58:28.

Už po 4 krát sa maratónskeho Expa zúčastnila aj firma Kompava, ktorá mala pre všetkých atlétov nachystané produkty najvyššej kvality. Osvedčili sa už známe K4 Power gély, bez ktorých sa neodvážili bežci ísť na trať ☺. K4 Power BCAA a prémiové produkty Sport Premium Energy a Protein Premium Energy, ktoré nemajú na trhu konkurenciu si zamilovali viacerí atléti. V promo stánku Kompava dostávali nielen športovci možnosť vyskúšať viacero produktov vo vzorkovom balení. Akcia dopadla na výbornú. Sprievodný program oživil Zumba maratón. Košice jednoducho prežili krásny športový víkend :-) Ďakujeme organizátorom za tak úžasnú akciu, ktorá bola veľmi dobre zvládnutá a tešíme sa opäť o rok. 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.