26. 02. 2015

Výpravy pretekárov z celého sveta sa 26. novembra 2011 zišli v Španielsku – Santa Susanne – na svetovom šampionáte – Majstrovstvách sveta v kulturistike, fitness a bodyfitness. Zverenkyňa trénera Pavla Jarábka z Fitnesscentra P+D Jarábek Trenčín, úradujúca majsterka Európy a bronzová z minuloročných MS, Adela Ondrejovičová, sa nominovala na tieto majstrovstvá, aby obhájila bronzovú medailu zo sveta. Na tomto šampionáte bolo zúčastnených viac než 500 pretekárov a pretekárok, ktorí reprezentovali 36 štátov. V kategórii bodyfitness junioriek bola najpočetnejšia skupina 26-ich súperiek našej Adely. Bolo preto potrebné prebojovať sa do 6-členného finále, aby mohla zaútočiť na tie najpoprednejšie miesta. V doobedňajšom semifinále bolo jasne vidieť, že patrí právom do prvej šestky. Aj sa tak stalo. V odpoludňajšom finále bola dosť natlačená konkurencia, v ktorej pretekárky boli veľmi vyrovnané. Adela však spomedzi nich dominovala a vyčnievala najviac, čo sa týka symetrie, precízne prepracovaného tela a dokonalej vyrysovanosti. Po niekoľkonásobných vyvolávaniach a porovnávaniach na pódiu zo strany medzinárodných rozhodcov bolo jasné, že Adela získa medailu. Tajné očakávania a túžby sa stali zrazu skutočnosťou – Adela získala prvé miesto a stala sa majsterkou sveta! Následne potom nasledovalo vyhlásenie absolútnej majsterky sveta, kde o tento titul bojovali štyri zlaté medailistky z rôznych kategórií.Adela opäť jednoznačne vyhrala aj absolútnu majsterku sveta. Tým sa stala najlepšou bodyfitnesskou planéty. Sme veľmi šťastní, že takúto svetovú pretekárku sme pripravili v našom malom nenápadnom Fitnesscentre P+D Jarábek Trenčín. V deň, keď dosiahla tento vynikajúci úspech, dovŕšila 21 rokov. Lepší darček si nevedela predstaviť. Po návrate zo Španielska ju zo srdca vystískali a blahoželali mamička Jarmila Ondrejovičová, rodáčka z Beckova a osobný tréner Pavol Jarábek.

Chcel by som spomenúť, že Adela sa už tri a pol roka pripravuje na súťaže a šampionáty a žne úspechy vďaka doplnkom výživy od firmy Kompava. Ako tréner som s ňou veľmi spokojný, lebo vybudovať pretekárku takéhoto formátu, nie je jednoduché. Za našu dlhoročnú spoluprácu s touto firmou sa nám to podarilo a Adela si vypracovala postavu svetového formátu. Môžem ešte podotknúť, že máme nového pretekára – dorastenca Paťa, ktorý tiež začal užívať doplnky výživy od Kompavy. Za zhruba dva a pol mesiaca užívania kombinácie prípravkov ako sú Protein 50%, kreatín, glutamín a aminokyseliny 2500, pribral 6kg svalovej hmoty. Jeho svedomité cvičenie – už od 13tich rokov – a užívanie doplnkov od firmy Kompava sa na ňom badateľne prejavilo, takže môžeme očakávať jeho ďalšiu účasť na súťažiach.

Pavol Jarábek, P+J fetness Trenčín

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.