Acidóza - prekyslenie organizmu 26. 02. 2015

Acidóza je porucha ideálnej rovnováhy kyselín a zásad v organizme. Optimálne pH vnútorného prostredia by malo byť 7,35. Ak nastane pokles pod túto hodnotu, telo sa zakysľuje, čo spôsobuje narušenie celkovej rovnováhy a vzniku rozličných chorôb. Stupeň kyslosti v organizme je merateľný lakmusovými papierikmi.

Aké sú príznaky a dôsledky acidózy?

1. demineralizácia (úbytok minerálnych látok) – spôsobuje lámavosť kostí, krehkosť ciev, osteoporózu, srdcový infarkt, lámavé nechty, mozgové porážky, zubný kaz, hemoroidy, kŕčové žily

2. ukladanie látok, ktoré by sa mali vylúčiť – choroby spôsobené usadeninami ako je reuma, dna, ukladanie kamienkov, obezita, vysoký krvný tlak, celulitída, cholesterol, očný zákal, artérioskleróza, mŕtvica

3. strata prirodzenej imunity voči infekčným chorobám – od obyčajného prechladnutia až po smrteľnú infekciu.

Upraviť acidózu a nadobudnúť správnu acidobázickú rovnováhu Vám pomôže minerálny nápoj AcidoFit. 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.