05. 12. 2016

Ako dobehnúť čas.... Nie je potrebné vzdelanie ani náročné štatistiky, aby nám bolo jasné, že fenomén ČAS je nezastaviteľný. Tak ako ho spomaliť alebo dobehnúť?

Som žena, ktorá ako mnohé z vás, žije aktívnym životom. Jednu prácu striedam druhou, malé prestoje vypĺňam drobnými domácimi prácami, tie väčšie si nechávam na víkend. A kde je ČAS na zábavu, oddych, relax? Aj to som do každodenných povinností zakomponovala, ale  - s vyplazeným jazykom. Lenže, ako dlho sa to dá takýmto tempom vydržať, krátko. Síce som mentálnu vyťaženosť kompenzovala športom, sily ku koncu týždňa ubúdali. Začala som aktívne hľadať zdravé, adekvátne dobitie organizmu, ktoré by mi pomáhalo zvládať nápor povinností. Situácia sa začala zlepšovať spoznaním a užívaním K2 Anti Age Day & Night. Už po pár dňoch som začala lepšie spať a čo je ešte lepšie, ráno sa cítim oddýchnutá, plná energie. Každý deň začínam hekticky a v tom duchu pokračujem až do večera. Moje rozhodnutia sú pohotovejšie, myšlienky koncentrovanejšie a reakcia na rozličné podnety priamejšia. A najväčším pozitívom pre mňa je, že v každej tobolke cítiť kus prírody.      

                                                                                                                                             Adela

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.