Ako mi K2 AntiAge zmenil život :-) 12. 07. 2016

Ku K2 AntiAge som sa dostala na Interbeauty. Hneď ako prvé ma zaujala veta na letáčiku: na aktívne vychytávanie voľných radikálov vznikajúcich pri fajčení a veta: na dostatočnú  regeneráciu a detoxikáciu buniek poškodených toxínmi. Žial ako fajčiarka, ktorá si uvedomuje všetky zlé vplyvy fajčenia...práve toto bol impulz na kúpu K2. Veľkú pozornosť som nedávala prednostiam, ktoré K2 ponúka. Ako napríklad: zlepšuje využitie kyslíka bunkou, má omladzujúce účinky - veď som predsa ešte mladá :-) Zlepšuje adaptačnú vlastnosť organizmu na rôzne procesy stárnutia, ako aj stres, spánok a plodnosť. To sa ma tiež netýkalo :-) Ako napríklad aj vlastnosť, že K2 pomáha zlepšovať stavy únavy a vyčerpania a má pozitívny vplyv na pamäť a koncentráciu. Detto...

Ale počas užívania K2 AntiAge sa so mnou akoby diali zázraky. Nikdy pred tým som nemala problém so spánkom. To, že som sa ráno budila dolámaná a často krát nevyspatá snád poznáme každý a berieme to ako samozrejmosť. Čo sa však stalo som skutočne nečakala :-) Asi po 2 týždňoch užívania K2 AntiAge som sa ráno budila maximálne svieža, oddýchnutá a vyspatá do ružova. Skutočne musím povedať, že tak dobre a tvrdo som sa min. 3 roky nevyspala. Čiže dať si K2 Night pred spaním bola pre mňa obrovská radosť ísť do postele :-)

Ďalšia zaujímavosť bola, keď som sa aj po pár pohároch vína ráno zobudila svieža. Každý z nás určite rád vypne po celom týždni a dopraje si 1-2 poháre kvalitného vínka- teda v mojom prípade:) Mňa osobne to vždy úplne vyčerpalo a ráno som sa budila nepoužiteľná. Až počas užívania K2 Night som zistila, že aj napriek "predĺženej piatkovej noci" dokážem v sobotu ráno fungovať úplne na plno- Bomba!

No a to, koľko energie, koncentrácie a schopnosti sústrediť sa a podávať plný výkon počas dňa...to ani neviem opísať slovami. Proste niečo fantastické. K2 AntiAge som užívala mesiac čiže jedno balenie. Dala som si po ňom mesiac pauzu, počas ktorej som si telo detoxikovala pomocou detoxikačného doplnku  Yucca a Acidofitu. Vďaka odbornému poradenstvu od firmy Kompava, či už online chat alebo mailová komunikácia, som sa dozvedela veľmi veľa zaujímavostí o doplnkoch výživy aj o tom, ako pôsobia na moje telo...

Vďaka výživovým doplnkom som si uvedomila, že síce dodávam telu potrebné minerály, živiny, spúšťam detoxikačné procesy...a napriek tomu to všetko zabíjam fajčením, čo je úplne kontraproduktívne! A tu som si povedala DOSŤ. Pri písaní tejto referencie je to presne mesiac čo nefajčím :-)

Neviem či práve vďaka K2 AntiAge. Ale viem, že práve vďaka nemu sa to celé začalo :-)

Teším sa na ďalšiu kúru, s ktorej skúsenosťami sa s Vami rada podelím.

 

Petronela Jesenáková,Ing. 30 rokov

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.