Ako sa uržať vo forme! Kajakárska sezóna 2015 v podaní Toma Andrassyho 17. 07. 2015

Začiatkom leta prichádza aj kajakárska sezóna ktorá zo sebou nesie rôzne akcie, splavy,  ale aj preteky. Tento rok väčšina pretekov pripadla až ku koncu sezóny (september-október )a preto je tým zložitejšie udržať sa vo forme po takú dlhú dobu.

Občas preto mávam problém pripraviť sa na tréning tak ako by som potreboval (zahriatie organizmu)  a preto som si zvykol používať takzvanú štartovaciu kombináciu ARGINO Drink + Thermofit + BCAA  prípadne niekedy Tribulus terrestris. Či už jedno alebo druhé tieto látky ma na tréning dokážu nakopnúť aj vo chvíľach mojej najväčšej lenivosti a kvalita môjho tréningu je tým pádom omnoho vyššia.

Či už na vode alebo mimo nej, tréningy sú počas leta náročnejšie hlavne kvôli teplu a dehydratácii, ktorá je s tým spojená. Preto je o to nutnejšie správne doplňovať tekutiny. Mne pri tom najviac pomáha HYPOFIT, ktorý pijem hlavne počas tréningov a zabezpečujem si tým nielen správny príjem tekutín, ale aj minerálov a vitamínov.

Momentálne sa nachádzam v Slovinsku, kde mám pre svoju prípravu jedny z najlepších podmienok hlavne vďaka rieke Soča a jej divokým úsekom. Keďže, ale okrem trénovania sprevádzam ľudí na raftingu a kaňoningu, je pre mňa niekedy tréning dosť vysiľujúci a tým pádom je o to nutnejšie venovať pozornosť regenerácii. Aj na toto som našiel v KOMPAVE tú správnu odpoveď. Proteín Zen WHEYBCAA mi po tréningu pomáhajú správne regenerovať moje telo  a ja sa o to viac môžem sústrediť na ďalšie tréningy, ktoré si v tomto nádhernom prostredí nesmierne užívam.

Za tie roky čo ma KOMPAVA sprevádza pri mojich tréningoch som sa naučil že v jej sortimente vždy nájdem odpoveď na moje potreby a či už sa nachádzam doma alebo v údolí rieky SOČA môj tréning je s jej prípravkami omnoho kvalitnejší.

TOMO Andrassy

 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.