15. 07. 2015

Či už beháte maratóny, bicyklujete alebo sa venujete profesionálne iným vytrvalostným športom, telo potrebuje dostatok energie. 

Vedeli ste, že nedostatok sacharidov znižuje výkonnosť?

Ak počas výkonu pociťujete svalovú únavu a potrebujete „natankovať”, hlavným zdrojom energie sú v prvom rade sacharidy - cukry?

Jednoduché cukry (monosacharidy) sú dostatočne malé na to, aby sa ľahko vstrebali cez telové membrány a prenikli do buniek. Telové bunky s biochemickou reakciou zmenia cukry na ATP - molekulu, z ktorej väzieb sa uvoľňuje už čistá energia v kJ. Sacharidy sú pre telo pri športe veľmi vítaná zložka potravy.

  • Majú stavebnú aj zásobovaciu funkciu
  • Predstavujú pre telo krátkodobý zdroj energie
  • Pri ich nedostatku telo čerpá energiu zo zásob bielkovín

Doplňte si energiu a nakopnite sa pomocou tých najlepších výživových doplnkov od slovenského výrobcu.

K-4 Power energetický gél - vyšší a ľahší výkon, dlhšia vytrvalosť

  • okamžitý zvýšený príjem energie počas športového výkonu
  • zvýšený obsah minerálov proti svalovým kŕčom

K4 Power tabletky na energiu – maximálny výkon a regenerácia

Otestovali za Vás doplnky výživy na energiu

Som nadšencom cykloturistiky. Moje telo potrebuje veľa energie, preto mi nikdy nechýbajú v batohu energetické gély K-4 Power od Kompavy. Sú pre mňa rýchlym zdrojom energie a vďaka množstvu minerálov hydratujú organizmus. Je to môj verný spoločník, bez ktorého nejdem do terénu.

Michaela Minárechová

K-4 Power - energetický gél je pre mňa srdcová záležitosť. Stál som pri jeho vývoji, testoval som ho a teraz si bez neho neviem predstaviť žiadne preteky. Unikátne zloženie, praktické balenie a hlavne rýchly prísun energie, ktorý sa dostaví po užití K-4 Power je ako lavína, pred ktorou sa nič nezastaví.

Peter Hertl, Majster Európy v terénnom triatlone (2010), víťaz seriálu HERTL SPORT EXTREME TOUR 2014

Diskusia


Blanka 07. 10. 2015, 08:17

Váš komentár Dobrý deň, prosím info, či môžu gél K-4 Power používať aj aktívne športujúce deti. Ďakujem

Adriana Adamčová Administrátor 07. 10. 2015 | 08:17

Dobrý deň,

K4 Power gél je vhodné užívať od 16 rokov.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.