Aminokyselina L-cysteín 26. 02. 2015

L-cysteín je antioxidačná aminokyselina, ktorá obsahuje síru. L-cysteín je neesenciálna aminokyselina, telo si ju dokáže tvoriť samo. Táto aminokyselina je tvorená z L-metionínu, k čomu je však potrebná prítomnosť vitamínu B6. Vyskytuje sa v množstve bielkovín a niekoľkých tráviacich enzýmoch. Je súčasťou keratínu, hlavnej stavebnej látky nechtov, vlasov a kože.

• zlepšuje stav vlasov a nechtov

• pomáha pri tvorbe a regenerácii kože

• je nápomocný pri tvorbe keratínu a kolagénu

• zlepšuje odkašliavanie pri bronchitíde a ochoreniach respiračného traktu

• zlepšuje schopnosť produkovať inzulín

• hrá dôležitú úlohu pri zvyšovaní aktivity bielych krviniek

• zvyšuje hladinu ochranných enzýmov v tele

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.