Aminokyselina L-tyrozín - redukcia telesného tuku 26. 02. 2015

Lipotropná aminokyselina L-tyrozín hrá významnú úlohu ako stimulátor spaľovania tukov. Podporuje termogenézu (proces spaľovania kalórií) v tele, ktorá napomáha spaľovať tuk a tým znižuje telesnú hmotnosť. Zvyšuje schopnosť tela spáliť nadbytočné kalórie. Obsahuje prírodné polyfenoly, ktoré pôsobia antioxidačne na organizmus.

Účinky aminokyseliny L-tyrozínu:

- redukcia telesného tuku
- potláča únavu a stres z pretrénovania
- ovplyvňuje tvorbu thyroxínu (hormón), ktorý zlepšuje metabolizmus tukov
- potláča chuť do jedla
- zabraňuje vzniku katabolizmu
- chráni celistvosť pokožky
- pôsobí ako „povzbudzovač nálady“

Aminokyselina Tyrozín je výraznou pomocou pri redukcii telesnej hmotnosti. Pomáha zvýšením motivácie, tak aj zlepšeným spaľovaním telesného tuku mechanizmom sekundárneho spaľovača.

Tyrozín podporuje činnosť štítnej žľazy a produkciu thyroidných hormónov (ostatne odtiaľ názov tyrozín pochádza), ktoré sú z veľkej časti zodpovedné za rýchlosť metabolizmu.


Pri akejkoľvek redukcii tuku a chudnutí dochádza po krátkej dobe vždy k spomaleniu bazálneho metabolizmu, tj. úbytku tukového tkaniva sa stále znižujú až sa pokles hmotnosti spravidla zastaví a je najvyšší čas diétu ukončiť, inak organizmus začne spaľovať vlastnú svalovú hmotu a nasleduje obávaný JOJO efekt .

Tyrozín je výborným doplnkom pri stavoch mentálnej a psychickej únavy, pri chudnutí a redukčných diétach.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.