26. 02. 2015

S výrobkami spoločnosti Kompava mám veľmi dobré skúsenosti. Spomenula by som hlavne účinky Amino 2500, ProteinFit 80 a MSM.

Amino 2500 – je dôležitý doplnok v mojej príprave. Užívam ho po tréningu, aby som zabránila katabolizmu svalstva a večer pred spaním s glutamínom. V mojej príprave patri medzi top produkty.

Protein 80 – Užívam ho nielen v príprave ale počas celého roka aj ako náhradu jedla, aby som telu dodala dostatočný prísun bielkovín, ktorý je nevyhnutný pri budovaní svalstva. Má výbornú chuť hlavne čokoláda :-) a taktiež výbornú kvalitu.

MSM užívam na prečistenie organizmu.

ThermoFit + L-karnitín. Tieto výrobky používam v druhej polovici prípravy na spaľovanie tukov ( v rysovacej fáze ) kde sa mi táto kombinácia osvedčila.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.