26. 02. 2015

Novým projektom, ktorý začala firma Kompava realizovať v roku 2009 bola spolupráca so slovenským atletickým zväzom. Spojiť spoločne pri výchove nových nádejných olympionikov a pomôcť našim reprezentantom pri dosahovaní lepších výsledkov na pretekoch, tréningu a zlepšiť ich regeneráciu a pomôcť pri získaní niektorej z medailí. Toto bol náš cieľ, ktorý sme si dali pri vstupe do spoločného projektu. Ocenením driny našich atlétov bol galavečer v spolupráci s atletikou s.r.o., na ktorý bola pozvaná i naša firma. Oceňovanie našich atlétov sa uskutočnilo 21.12.2009 v prí­jemných priestoroch hotela City Bratislava. Celkovo sa oceňovalo jedenásť kategórii:

 • atlét roka 2009 v kategórii dospelých 1. miesto získala Martina Hrašnová
 • atlét roka 2009 v kategórii dospelých 2. miesto získala Dana Velďáková
 • atlét roka 2009 v kategórii dospelých 3. miesto získal Matej Tóth
 • atlét roka 2009 v kategórii dospelých 4. miesto získal Dmitrij Vaľukevič
 • atlét roka 2009 v kategórii dospelých 5. miesto získal Libor Charfreitag
 • veterán roka 2009 Vincent Bašista
 • mládežník roka 2009 Tomáš Kružiak
 • objav roka 2009 Tomáš Kružiak
 • tréner roka 2009 v kategórii dospelých Jozef Hanušovský
 • tréner roka 2009 v kategórii žiaci Miloš Gašai
 • novinár roka 2009 Peter Fukatsch a Stanislav Šepán

Po ukončení oficiálnej časti programu, ktorou bolo oceňovanie našich športovcov, prišlo i na neformálnu časť, ktorú spestrila svojim vystúpením Zuzana Smatanová. V tejto predvianočnej atmosfére sme načetli možnosti ďalšej spolupráce s pani predsedníčku Slovenského atletického zväzu pani Mračnovou i s p. Bartošekom, ktorý je konateľom marketingovej organizácie Slovenského atletického zväzu Atletika s.r.o. Veľmi nám bola nápomocná i pani Berešová taktiež z Atletiky s.r.o., ktorá po celý rok koordinovala činnosť medzi našou firmou a Slovenským atletickým zväzom. V príjemnej atmosfére sme si povymieňali skúsenosti s užívaním doplnkov výživy či už s ocenenými športovcami, alebo ich trénermi a načrtli ďalšie možnosti našej spolupráce, či už na úrovni klubov,a lebo jednotlivcov. Výkony slovenských športovcov, to je to na čom nám záleží. Oni chcú medaily a my im k tomu chceme pomôcť i v roku 2010.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.