Avokádovo-proteínové ovsené guličky 26. 02. 2015
Avokádo je zdrojom vitamínov A, C, E, ale aj viacerých minerálnych látok, ako napríklad horčíku, fosforu, draslíku či medi. Avokádo odporúča veľa odborníkov pri diétách aj napriek jeho vysokému kalorickému indexu. Obsahuje veľmi kvalitné tuky ako kyselinu palmovú, linolovú a olejovú. Všetky tieto tuky sú rastlinného pôvodu, čo robí avokádo naozaj ideálnym ovocím.

  

 

 

Potrebujeme: 

1 ks zrelé avokádo

3 PL kakaa

4 PL medu

6 PL mletých ​​ovsených vločiek 

hrsť strúhaného kokosu

1 dávka Micelárny kazeín - príchuť citrónová, limetová


Postup: 
 

Avokádo vydlabeme do misky a vymiešame s kakaom a medom na hladký krém. Ku krému pridáme hrsť kokosu, proteín a cca 6 PL mletých vločiek. Podľa potreby môžete pridať, aby zmes bola  tvarovateľná. Z hmoty tvarujeme guľky, obalíme napr. V pomletých vločkách a necháme stuhnúť v chladničke. Vyjsť by malo asi 20 guľôčok. 

Dobrú chuť! :-)

Nutričná hodnota: 
1 guľka               189,66 kJ, 45,31 kcal, 1,97 bielkoviny, 4,10 sacharidy, 2,45 tuky
20ks/100g       758,66 kJ, 181,25 kcal, 7,87 bielkoviny, 16,16 sacharidy, 9,81 tuky

Diskusia

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.