Bansko Bystrický maratón 12. 10. 2016

Prvý septembrový týždeň bol v Banskej Bystrici v duchu maratónu. Akcia bola na vynikajúcej úrovni. Organizačne veľmi dobre zvládnutá. Bežci mali na občerstvovačkách zabezpečený pitný režim od Kompavy – hypotonický drink HypoFit. Ulice boli plné atlétov, ktorí sa rozhodli prekonať samých seba v danej športovej disciplíne. Na námestí to žilo. Počasie prialo, celý víkend bolo krásne slnečno. Bol bohatý program, doplnený o hudbu a čerešničkou na torte bolo žrebovanie o hodnotné ceny. Hlavnou cenou bol osobný automobil. Kompava venovala tašku plnú produktov pre víťazku v ženskej kategórii. Počas soboty bolo aj Expo, kde si návštevníci mohli pozrieť rôzne druhy stánkov. Zastúpenie mal aj promo stánok Kompavy. Bola aj ochutnávka HypoFitu, ktorá mala veľký úspech. 

Odprezentované boli produkty aj z farma sekcie. Na trávenie, posilnenie imunitného systému, kĺbového aparátu a športová výživa. Majstrom Slovenska sa stal Gabriel Švajda, pre ktorého to bol krásny úspech. Rovnako ako na každej športovej akcii, aj v Bystrici veľa pretekárov stavilo na energiu od Kompavy v podobe K4 Power gelov

Určite sa akcie zúčastníme aj budúci rok. Pre tých, ktorí sa rozhodli rovnako, prajeme veľa síl do trénovania. 

Srdce športovca, bije v srdci Slovenska ☺

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.