Belly Fyto Detox mi pomohlo vyriešiť problém s vyprázdňovaním 27. 07. 2018

Vlákninu od Kompavy som začala užívať kvôli nepravidelnému vyprázdňovaniu. Spočiatku sa mi prejavil opačný efekt, nakoľko som po jej užití nepila dostatočné množstvo vody. Mylne som si myslela, že okamžite treba telu dodať ďalšie 3 dcl vody, a to už môj naplnený žalúdok ťažko zvládal. Až neskôr, keď som postupnými dávkami dopĺňala tekutinu počas jednej hodiny (a nie jednorazovo), vláknina zaúčinkovala a telo začalo „detoxikovať“. S produktom som spokojná, nakoľko mi pomáha v prípade hladu, zaplniť žalúdok a navodiť pocit sýtosti. jedinou zbytočnosťou bol priložený mixér. Veľmi prácne sa vkladali batérie a pre prípravu nápoja nebol až tak nevyhnutný. Prášok je možné jednoducho zamiešať aj vidličkou alebo long drink lyžicou. Dôležitá je okamžitá konzumácia, pretože rozpustená vláknina rýchlo a kvalitne hustne. Potom už len stačí nezabudnúť piť, piť a ešte raz veľa piť čistú vodu.

Grejtáková Jana - spokojný konzument a verný fanúšik

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.