26. 02. 2015

Rastlinný polysacharid z húb a rastlín, ktorý ma širokospektrálne účinky, vďaka priamemu pozitívnemu pôsobeniu na bunky organizmu a ich štruktúru.
Beta glukány podporujú prirodzenú imunitnú odpoveď aktiváciou imunitného systému. Stimuluje ho k väčšej činnosti a usmerňujú imunitnú odpoveď najmä prostredníctvom makrofágov, lymfocytov a NK-buniek.
Prostredníctvom červených krviniek sa dostáva cez bunkové steny intestinálneho (črevného) traktu do lymfy, kde sa naviaže na receptory predstaviteľov bunkovej imunity a aktivuje ich (až o 130 %).
Touto aktiváciou dochádza k ich zvýšenej fagocytovej (ničiacej) funkcie a k aktivácií buniek špecifického imunitného systému (T a B buniek) a taktiež k zachytávaniu voľných radikálov.
Z toho dôvodu sa považuje aj za významný a silný antioxidant s protirakovynovým účinkom.
Po splnení svojho poslania sa odbúra na jednoducho odstrániteľné metabolity.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.