26. 02. 2015

Prvú októbrovú sobotu sa začala jesenná časť súťaží Grand Prix Slovakia, ktoré sú nomináciami na Majstrovstvá sveta vo všetkých kategóriách – kulturistika, fitness, bodyfitness. Hneď na prvej súťaži sa v najvýchodnejšom kúte Slovenska v Humennom, konala Veľká cena, kde malo Fitnesscentrum P+D Jarábek želiezko v ohni – Adelu Ondrejovičovú – bodyfitnessku, ktorá je už známa v brandži celosvetového bodyfitnessu. Tréner Pavol Jarábek už niekoľko týždňov pred súťažou neskrýval ambície, že by Adela mala byť medzi najkvalitnejšími kandidátkami spomedzi účastníčok na Majstrovstvách sveta v Novom Sade v Srbsku. Už po rozcvičení pretekárok mal tréner jasno, ako si to myslel aj pred súťažou, že Adela to nebude mať až také ľahké. Adela mala v ženskej kategórií najpočetnejšiu skupinu konkurentiek – 9 pretekárok, z ktorých však iba jedna mohla postúpiť na majstrovstvá sveta. V prvom vyvolávaní boli štyri pretekárky – nechýbala medzi nimi Adela. Rozhodcovia hodnotili symetriu postavy a svalový rozvoj. Opakovane vyvolali Adelu s inými pretekárkami, aby si urobili jasno, kto patrí medzi medailistky. Napokon prišlo k rozlúšteniu hádanky, kto bude nominovaný na majstrovstvá sveta. Keď však hlásateľ vyhlásil číslo inej pretekárky, ktorá skončila druhá, dalo sa očakávať, že to prvé miesto bude patriť našej Adele. Opäť sa zopakovalo to, čo sa udialo na jar v Piešťanoch, teraz si okrem titulu majsterky republiky v bodyfitness Adela Ondrejovičová pribalila k zlatej medaile aj letenku na Majstrovstvá sveta, ktoré budú o dva týždne v Novom Sade v Srbsku. Tréner Pavol Jarábek a oddieloví kolegovia jej prajú veľa zdravia, aby tak ako doteraz úspešne reprezentovala Slovensko, mesto Trenčín, svoje fitnesscentrum aj na ďalších medzinárodných súťažiach. Pavol Jarábek „Na záver by som chcel vyzdvihnúť firmu Kompava, ktorá nám pomáha s doplnkami výživy. Výrobkami od firmy Kompava sa pripravujú naši pretekári nepretržite už tri roky a môžem konštatovať, že výsledky sú zaručené, čo dokazujeme na všetkých domácich súťažiach či medzinárodných šampionátoch. Týmto by som chcel poďakovať Ing. Komorechovej Želmíre za ústretovosť a ochotu pri spolupráci“.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.