Bolesti kĺbov aj u kulturistov 26. 02. 2015

Tyčinky JOINT bar mi naozaj pomohli odstrániť bolesti v ramenných kĺboch, ktorými som trpel v minulom období. Hoci som skúšal rôznu kĺbovú výživu, musel som jarnú súťažnú sezónu vypustiť. Až keď som začal pravidelne konzumovať tyčinky JOINT bar, bolesti postupne utíchali až zmizli úplne. Po odstránení bolesti som sa mohol kvalitne pripraviť na jesenné súťaže 2008 v kategórii SUPERMASTERS (nad 50 rokov) v naturálnej kulturistike. Ako 55 – ročný človek už netrpím žiadnymi bolesťami a môžem plnohodnotne trénovať. Prejavilo sa to športovými výsledkami, aké som nikdy predtým nedosiahol. Tu sú: AMINOSTAR CUP Karlovy Vary 3. miesto AMINOSTAR CUP Banská Bystrica (majstrovstvá SR) 3. miesto Majstrovstvá sveta GUADELOUPE 6. miesto Majstrovstvá sveta GUADELOUPE – páry 3. miesto (v roku 2007 som mal najlepšie umiestnenie 7. miesto, predtým som nesúťažil)

Pre úplnosť uvádzam, že som víťaz korešpondenčných súťaží v transformácii postavy DO FORMY s Muscle and Fitness 2000 a 2001, víťaz POSTAVY SNOV časopisu Fitness 2003, víťaz GRAND PRIX Světa kulturistiky 2004. V pároch sme s manželkou zvíťazili dvakrát v POSTAVE SNOV a boli finalistami DO FORMY 2001. Som trénerom viacerých víťazov a finalistov vyššie uvedených súťaží. Od roku 2001 pracujem ako osobný tréner špecializujúci sa na chudnutie, redukciu telesného tuku a formovanie postavy. Za osem rok som vypracoval individuálne tréningové a stravovacie programy viac ako 1600 klientom (z toho 2/3 sú ženy) vo veku od 14 do 76 rokov.

Július Karabinoš


Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.