Bratislava ČSOB maratón 26. 02. 2015

V dňoch 3-6.4.2014 sa konal už 9. ročník ČSOB Bratislava Marathonu. Tento známy beh už s tradíciou sa opäť ako minulý rok konal na námestí a v priestoroch nákupného centra Eurovea.

Slávnostné otvorenie sa uskutočnilo v sprievode primátora mesta Bratislavy v primacionálnom paláci v piatok o 19.30 a následnou jazdou autobusom s otvorenou strechou, ktorý priviedol hostí na banket, kde okrem dobrého jedla bola aj príjemná uvoľnená atmosféra.

Štvrtok v doobedných hodinách sa spustila registrácia a prezentácia na jednotlivé behy. Registrácia prebiehala na 1. poschodí nákupného centra Eurovea, kde sa nachádzalo aj mini Expo, v ktorom mala svoj prezentačný priestor aj spoločnosť Kompava s.r.o.. Okrem expa spoločnosť Kompava poskytla maratóncom do prezentačných balíkov Energetický gél KOMPAVA K4 Power gel. Tí najmenší si zmerali svoje sily ako prví v sobotu v pretekoch lezúňov (5 m.), detské behy začali štartovať v dopoludnajších sobotných hodinách kde sa bežalo buď 300 alebo 800 metrov. 

Sobotné preteky boli sprevádzané programom nie len pre deti ako maľovanie na tvár, fotografie s maskotmi, súťaže, športové aktivity v Sport Kids Akademy, ale aj pre dospelých, ktorí sa mohli pred behom rozcvičiť s Retro Sport and Wellness trénermi. Potom už  prišli na rad masívnejšie štarty a minimaratónu Nutrilite v dĺžke 4,2 km a Fa desiatka (10 km). V nedeľu sa už objavili tí najodhodlanejší a najlepší bežci, ktorí si trúfli na polmaratón 22 km a hlavný beh maratón v dĺžke 42 km.

Počasie počas všetkých dní bolo super, čo sa prejavilo aj na početnom diváckom obsadení, pozitívnej nálade ...

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.