26. 02. 2015

Čachtický polmaratón XIX.ročník

sa konal v Čachticiach v rámci osláv 161.výročia Sednice Tatrína, ktorá sa konala na fare v Čachticiach 10.8.1847 a osláv 85. výročia organizovanej telovýchovy v Čachticiach. Kompava sa zúčastnila na polmaratóne ako sponzor pitného režimu. Pretekári dostali občerstvenie v cieli a boli s obsluhou nadmieru spokojní, lebo dobehli úplne dehydrovaní. Mnohí po chvíli konštatovali, že zanedbanie dostatku tekutín v takomto preteku sa prejaví na výsledku aj spokojnosti každého pretekára. Niektorí využili aj akciu, ktorá teraz už druhý mesiac beží v Kompave – pri kúpe Energofitu 600g alebo Hypofitu 500g si mohli zakúpiť nové energetické cukríky za polovičnú cenu. Nevýhodou celej akcie podľa nášho názoru bolo, že cieľ preteku bol v areáli školy .V Čachticiach sa práve konali Čachtické hody, ktoré prilákali mnoho návštevníkov a tí finiš v cieli nevideli. Snáď v budúcnosti sa prihliadne aj na túto skutočnosť.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.