26. 02. 2015

Po minuloročnej premiére sa zorganizoval 2. ročník preteku pod názvom Časovka do vrchu na Zošku až ku hviezdam … . . Počet pretekárov podľa očakávanie po minuloročnom úspechu vzrástol na 94. Firma Kompava zabezpečovala počas preteku pitný režim. Ponúkala nielen pretekárom, ale aj všetkým, ktorí sa pristavili pri firemnom stánku iontový nápoj Hypofit. Záujem o informácie zo strany ľudí bol veľký hlavne o regeneráciu organizmu, pitný režim, odstránenie svalových kŕčov … . Počasie chvíľkami vyzeralo dosť hrozivo, ale nakoniec sa celý pretek zaobišiel bez dažďa a samozrejme aj bez vážnejších zranení.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.