Cestný beh Hodonín-Holíč-Skalica 26. 02. 2015

15.12.2012 odštartoval o 13:00 hod. z Hodonína už 22. ročník mezinárodného cestného behu Hodonín – Holíč – Skalica. Na štarte sa zošlo 340 bežcov z Čiech, Maďarska, Nemecka, Ukrajiny, Poľska a Slovenska. Za mierne daždivého počasia a + 6 st. Celsia odštartoval starosta mesta Hodonín tento početný peleton bežcov, který viedol na svojom „kostitrase“ Jozef Zimovčák, niekoľkonásobný majster sveta v cestnej cyklistike. Ihneň po štarte sa od prenasledovateľov odpútal minuloročný víťaz český reprezentant Milan Kocourek z AK Kroměříž, ktorý sa stal aj víťazom.  Zo slovenských reprezentantov se najlepšie umiestnil medajlista z posledných majstrrovstiev SR v cespolnom behu Tibor Sahajda z Obalservisu Košice – 43:14 – 8. miesto pre domácim Jánom Križákem z AŠK Grafobal Skalica 43:17 - 9. místo. V kategórii žien sa nedala svojim súperkám šancu slovenská reprezentantka Katka Berešová z TJ Obalservisu Košice. Zvíťazila systémom štart ciel v celkovom čase 46:31 min. pred maďarskou bežkiňou Katalin Farkas z Benedek teamu 48:21 min. Na treňom mieste sa umiestnila neustále sa zlepšujúca Lubomíra Maníková z AK Spartak Dubnica – 48:51 min.

Touto cesto by som sa chcel poďakovať, všetkým, ktorý nám pomohli úspešne zorganizovať tohtoročný pretek v behu. Závod by sme nedokázali zabezpečiť bez výraznej podpory sponzorov. Firma Kompava poskytovala pre bežcov pitný režim vo forme iontového nápoja Hypofit.

Predseda atletiského klubu Zdeněk Zalúbil 

 

 

 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.