Čo odporúča Peťo Csonka? 26. 02. 2015

Posledné svetové poháre boli pre mňa celkom únavné. Po pretekoch v USA som hneď pokračoval na ďalšie dva preteky svetového pohára v Španielsku. To znamená, že skoro celý mesiac v kuse je pretekár na tréningu a pripravuje sa na nasledujúcu súťaž. Je to fyzicky aj psychicky veľmi náročné.

Keďže na každý z pretekov som musel letieť nemal som možnosť si toho so sebou veľa pobaliť. Musel som dobre zvážiť, akú výstroj si so sebou vziať, aby som mal všetko čo potrebujem, ale aby som sa zároveň zmestil do váhového limitu. Okrem svojej vodáckej výstroje a oblečenia som si chcel so sebou zobrať aj výživové doplnky. Dosť som uvažoval nad tým čo so sebou zobrať, aby to nebolo veľké, ale zároveň, aby z toho bol aj dostatočný osoh.

Už predtým som čítal štúdiu o BCAA a ich účinku na regeneráciu a tak ma napadlo, že by to mohlo fungovať. Balenie je malé, ľahké a môžem si dovoliť vziať aj niečo iné.

Okrem toho som potreboval niečo na hydratáciu a pred a počas záťaže. Hypofit - perfektný produkt, ktorý má super chuť, rehydratuje, balenie dlho vydrží a navyše sa dá piť aj namiesto nejakej malinovky či Coca-coly, ktorá vládne v USA. Možno sa to nezdá, ale Hypofit môže zvýšiť výkon a to hlavne vtedy, keď je telo vystavené záťaži dlhodobo a svaly strácajú latky potrebné na kontrakciu svalov.

 

Ďalej som si so sebou vzal ešte pár K-4 Power gel. Dôvod? Na pretekoch máme často viac štartov po sebe a K-4 Power gel je super rýchla energia . Občas sa mi stane, že dostanem útlm, čo je asi najhoršie čo sa mi môže stať pred ďalším štartom. K-4 Power gel má povzbudzujúce účinky a tak si myslím, že je to super voľba. No tak to je asi všetko, ja som už pobalený a ak máte šport s podobnou záťažou, možno som Vás aj inšpiroval.

                                                                                                                                                   Peter Csonka

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.