CROSSFIT REDOUBT SUMMER CHALLENGE, Nové Zámky 14. 10. 2016

V sobotu 13.8.2016 a v nedeľu 14.8.2016 sa uskutočnilo na termálnom kúpalisku Štrand Emila Tatárika v Nových Zámkoch medzinárodné športové podujatie, jediné svojho druhu na Slovensku a Európe. Počas dvoch dní sa spojili akcie: profi CrossFitová súťaž pod názvom Summer Challenge, ktorá sa konala 13.8. v sobotu, na ktorej sme sa zúčastnila aj Kompava a nedeľný deň plný rôznych športových aktivít pre celé rodiny od úplne najmladších až po našich najstarších s bohatým sprievodným program spojený s expozíciou od športového zariadenia, doplnkov výživy, oblečenia až po zdravé kulinárske pochúťky.

V rámci CrossFitovej súťaže súťažilo 36 mužov, 24 žien a 12 tímov (2 muži a 2 ženy) v rámci troch súťažných eventov.  

Spoločnosť Kompava celú akciu podporila pitným režimom v podobe iontového nápoja HypoFit pre všetkých účastníkov aj návštevníkov. Pre víťazov venovala spoločnosť Kompava kartón energetických tyčiniek 3Energy bar, minerálne nápoje Acidofit, iontový nápoj HypoFit a plastové šejkre, ktoré výhercov veľmi potešili. 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.