Denis Poláš - pomoc pri zlomenine 11. 09. 2018

Volám sa Denis Poláš, mám 21 rokov a venujem sa motokrosu od svojich 4 rokov. Som viacnásobný Medzinárodný Majster Slovenska v kategóriách MX85 a MXJunior. Medzinárodný Vice-Majstrer Slovenskej republiky v MX2. Zúčastňujem sa pretekov na Slovensku, Čechách, Rakúsku, Maďarsku a Nemeckého ADAC.

Spoluprácu s Kompavou som začal hneď po mojom zranení chodidla. Kompava mi poskytla svoje produkty, aby som sa čo najskôr dostal opäť do sedla motorky. 

Serrapeptáza – Tento produkt som začal používať hneď po zranení pre zlepšenie a urýchlenie hojenia.

K4 Power BCAA – Regenerácia po tréningoch na motorke ako aj mimo motorky.

Joint Bar – Ako som začal znovu s fyzickou prípravou na motorku, začali ma bolievať kĺby. Tento produkt mi veľmi pomohol pri ich posilnení a regenerací.

Proteín Fit 50 –  Stavebná jednotka a regenerácia pre svaly

Doktori mi povedali, že keď mám zlomenú priehlavovú kosť úplne pri prstoch, tak to nieje dobre vyživované miesto. To znamenalo, že hojenie može trvať dlhšie. Aj napriek zle vyživovanému miestu, po 5 týždňoch od zranenia, bola noha kompletne zahojená a začal som naplno trénovať aj na motorke. 

Vďaka produktom Kompava som sa rýchlo dostal naspäť do kondície, akú som mal pred zranením. Týmto by som sa chcel poďakovať firme Kompava za podporu a pevne verím, že budeme spolupracovať aj naďalej.

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.