Detox kúra po našom 09. 03. 2018

Detox kúra po našom:

 

Ráno:

Citrónová voda

Smoothie (aj v kombinácii s Vegan proteínom)

2 kps Yucca Shidigera (Yuccu začnite užívať 1. týždeň po 1 kps denne, ďaľší 2 kps denne až sa dostanete na 3kps 2 krát denne)

Mega DETOX – dokombinujte aj s MSM 3 kps (odporúčame až po 2 týždňoch ak užívate Yuccu, aby sa telo vedelo postupne prispôsobiť na toto detoxikačné COMBO)

 

Doobeda:

HypoFit – obsahuje extrakt zo zeleného čaju, ktorý Vás nabudí. Minerály Na, K, Ca

 

Na obed:

Ľahká zeleninová polievka

Voda

 

Poobedie:

AcidoFit

Ovocný/bylinkový čaj

Orechy

 

Na večer:

Tuhá ľahká večera

2 kps Yucca Shidigera (+MSM – užívajte minimálne 2 mesiace, je to dlhodobejší proces očisty, výsledky uvidíte okrem iného i na pleti)

Ovocný/bylinkový čaj

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.