26. 02. 2015

Môj dlhoročný problém spočíva v bolesti kolenných kĺbov, ktoré mám veľmi opotrebované. V minulosti som sa venovala športovej gymnastike. Bolesť sa prejavuje hlavne pri väčšej záťaži, a tiež pri chôdzi po schodoch. Môj manžel mi zabezpečil Váš prípravok Gelo-3 complex, aby som si jeho účinnosť overila „na vlastnej koži“. S odstupom času, asi tri mesiace od jeho užívania musím skonštatovať, že mi veľmi pomohol. Koleno sa začalo formovať, opuch sa pomaly stráca a prestávam pociťovať bolesť pri pohybe /som po tretej operácii ľavého kolena/. Samozrejme, že to nejde tak rýchlo a všetko chce svoj čas. Začínam kolená zaťažovať pešou chôdzou, bicyklovaním, cvičením hlavne vo vode, keďže nie som plavec. Opäť by som chcela tento Váš prípravok zaradiť do mojej výživy, nakoľko viem posúdiť, že mi jeho užívanie postupne odstraňuje bolesti kolenných kĺbov, má výbornú chuť, a tiež aj zloženie. Preto by som ho aj ja chcela doporučiť všetkým ľuďom, ktorí majú podobné problémy ako ja.

Ďakuje Darina Šenkárová, Martin, 48 rokov

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.