ECA Freestyle kayaking Eurocup Čunovo 26. 02. 2015

V sobotu a nedeľu  28-29. 9.2013 sa konal pretek  ECA Freestyle Kayakining Eurocup v areáli Divoká voda v Čunove. V sobotu prebiehala  kvalifikácia všetkých kategórií a semifinále mužov. Juniorská kategória mužov bola zastúpená silnými pretekármi, ako Yannic Munchov, Max Karlson, Jan Havelka. V ženách, v kvalifikácií dominovala švédka Mária Lindgren a v tesnom závese za ňou domáca kajakárka Nina Csonková. V mužskej kategórií sa o skvelé jazdy postarali Peter Csonka a Tomasz Czaplicki.

Finále K1JW vyhrala Emma Schuck. V kategórí C1 obsadil 1.miesto Lukáš Červinka . V K1W už od prvej jazdy viedla naša obľúbenkyňa Nina Csonková so svojou 426 bodovou jazdou. Druhé miesto obsadila Nicola Beeby a tretie Anne Huebner. V mužskej kategórií predviedol Tomasz Czaplicki perfektnú jazdu, no v druhom kole mu Peter Csonka ukázal, že Čunovský válec je jeho domáci playspot a zajazdil vyše 1200 bodovú jazdu čím si zabezpečil prvé miesto. Druhé miesto zaujal Czaplicki a tretie miesto Martin Koll.

Výsledky celkového umiestnenia v európskom pohári:

K1JW 
1.miesto Jana Gross (DE) 
2.miesto Emma Schuck (DE) 
3.miesto Julie Mammitzsch (DE)

K1JM 
1.miesto Yannick Munchow (DE) 
2.miesto Lane De Meulenaere (BEL) 
3.miesto Max Karlsson (SWE)

C1 
1.miesto Lukaš Červinka (CZE) 
2.miesto Soren Kohnert (DE) 
3.miesto Jan Choutka (CZE)

K1W 
1.miesto Nina Csonková (SVK) 
2.miesto Anne Hubner (DE) 
3.miesto Maria Lindgren (SWE)

K1M 
1.miesto Peter Csonka (SVK) 
2.miesto Tomasz Czaplicki (POL) 
3.miesto Bartosz Czauderna (POL)

Všetkým účastníkom gratulujeme a veríme, že im Kompava pomohla dosiahnuť ich plány a predsavzatia v dodaní energie a sily na zvládnutie takýchto ťažkých podmienok. 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.