26. 02. 2015

Vzhľadom na dobrú spoluprácu a meno f Kompava v biatlone, dobrý odber aj reprezentácie/najmä juniorskej/ sa f Kompava rozhodla prezentovať na tomto významnom európskom podujatí formou zabezpečenia pitného režimu vo všetkých troch dňoch podujatia a zabezpečením reklamy a propagácie 8 reklamnými plachtami v areáli preteku.Reklamné plachty 6ks boli rozmiestnené tak aby boli v zábere STV pri priamom prenose , jedna na mostíku tesne za štartom a jedna v mieste podávania nápojov po dobehnutí do cieľa.Okrem záberu na reklamné plachty bol záber i na miesto podávania nápojov, kde bol reklamný stolík s výrobkami.Logo f Kompava bolo umiestnené na web stránke biatlonu nad logo Viesmann, ktorý je generálnym sponzorom všetkých biatlonových svetových, európskych i majstrovských súťaží krajín, členov IBU. Všetci reprezentanti SR sa pri stánku zastavovali spolu s trénermi a ďalšími účastníkmi v rámci slovenského biatlonu.S väčšinou sa osobne veľmi dobre poznám.Zaujímali ich novinky, informácie o firme a v rámci časových možností som podal ďalšie informácie na ich požiadanie.Týkali sa najmä regenerácie a rastu, pitného režimu, kĺbov, ochrany zdravia a zvyšovania imunity.Zahraničným pretekárom nápoje chutili, mnohí po dobehnutí sa napili i viackrát.Or­ganizátori i zahraniční účastníci prezentáciu a podávanie nápojov chválili.Mal som pri sebe troch pomocníkov, mládežníckych pretekárov z domáceho klubu. Pri stánku f Kompava sa zastavovali aj mnohí diváci, športová verejnosť , ktorí veľmi privítali ponuku a informácie o f Kompava.Rozdal som 60 ponúk v slovenskom jazyku a 20 v anglickom, nemeckom jazyku.Zo zahraničných si výrobky zakúpili reprezentnti z Ruska, Macedónie a Srbska.Dal som im kontakt na firmu, vizitku.Viacerí boli prekvapení tým, že f Kompava je slovenským výrobcom a s takým sortimentom výrobkov. Každý deň bol pretek doobeda a poobede, začalo sa rýchlostnými pretekmi, druhý deň bol stíhací pretek a nakoniec štafety.Počasie bolo nepriaznivé väčšinou pršalo alebo mrholilo, no napriek tomu bola návštevnosť v sobotu a v nedeľu dobrá.Veľmi pekné výsledky dosiahli P.Huraj, E.Švikruhová/spon­zoring a spolupráca/ a Maťo Kazár, ktorý je pravidelným odberateľom výrobkov f Kompava. Podobného podujatia a to i v tomto športe odporúčam sa zúčastňovať, prospeje to k vylepšovaniu mena, imidžu a postavenia f Kompava.

Spracoval: Vrba

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.