26. 02. 2015

Jablčník obyčajný je trváca rastlina, ktorá patrí medzi európsko – západoázijské druhy.
Na farmaceutické účely sa pestuje osobitne a predmetom zberu je vňať – Herba marrubii.
Najúčinnejšou terapeutickou zložkou jablčníka je glykozidická horčina diterpenoidný laktín marubín, ďalej obsahuje silicu, živicu, tanín, cholín, lipidy, vosk, saponíny, sliz, vitamín C a beta-sitosterol.
Má protizápalové účinky, obsahuje antioxidačné látky proti voľným kyslíkovým radikálom. Uplatňuje sa pri prečistení krvi, zápaloch lymfatických uzlín, podporuje pečeňové funkcie a priaznivo ovplyvňuje aj činnosť sleziny ( hlavný orgán riadiaci lymfatický systém).
Priaznivo pôsobí aj pri kŕčoch orgánov brušnej dutiny, žalúdočných vredoch, gastritíde a zápaloch čriev.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.