Festival Divokej vody 26. 02. 2015

V dňoch 5. – 6. júla 2014 sa v Čunove konal Festival Divokej vody. Súčasťou programu bolo viacero súťaží profesionálov v cross kajaku, strider racingu a SUP, amatérska súťaž v raftingu a exhibícia v river surfingu. Taktiež prebiehali súťaže Slovak Open v plážovom tenise a zápasy Národnej beachvolejbalovej ligy.

Pod vedením profesionálnych športovcov a inštruktorov si mohli návštevníci vyskúšať netradičné vodné a adrenalínové športy – hydrospeed, rafting, surfing, vodné skútre, stand up puddle a pod. Program sprestrila aj promenáda lodí na Dunaji, jazda člnov s dymovnicami, ukážka manévrovateľnosti veľkej lode, wake boarding, vodné lyže a slalom.

Festivalu Divokej vody sa zúčastnila aj firma Kompava. V stánku sme návštevníkom poradili v oblasti zdravej výživy, odporučili sme vhodné výživové doplnky potrebné na zabezpečenie pitného režimu, dostatočnej energie, ako aj ochranu kĺbov, väzív a šliach. Produkty si zákazníci môžu vyskúšať prostredníctvom vzoriek, ktoré od nás dostali.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.