Fit nanuk s malinami 28. 07. 2016

Čas prípravy : 15 minút

Ingrediencie :proteín kompava, najlepší proteín


Nízkotučný tvaroh 0,2 % - 0,5 % tuku

Maliny (resp. iné ovocie podľa chuti)

Zen Whey proteín spríchuťou čoko-višňa

Med

Bez lepku


Postup :

Predtým, než začneme, necháme maliny zmraziť. Po zamrazení vytiahneme, všetky ingrediencie vložíme do misy a spolu poriadne rozmixujeme. Mixujeme dovtedy, kým sa nevytvorí krémová hmota. Nachystáme si nanukové nádobky (ak nemáte k dispozícii nádobky, kľudne môžete použiť napríklad nádobku na muffiny alebo iné formičky). Krémovú hmotu odlievame do týchto nádob až po vrch a vložíme do hmoty nanukovú paličku (v prípade iných nádob ako nanukovej posypte povrch hmoty nastrúhanou čokoládou alebo použite maliny ako ozdobu). Na noc vložíme do mrazničky a necháme zamraziť.


Rýchle, jednoduché ahlavne takééé chutné. Odmena po športovom výkone bez výčitiek

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.