Fitness štedrák 22. 12. 2015

Goji berry alebo Kustovnica čínska je ker, ktorý pochádza s Číny. Goji obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov, je výborný antioxidant, a preto sú jeho účinky na zdravie úžasné a taktiež Vám pomôže i pri chudnutí.

 

 

  

Potrebujeme:

3 jablká

2 vajcia

9 PL pohánkovej múky

1 PL kokosového oleja

5 PL mletého maku

1 PL BIO kakaa

1 bezlepkový kypriaci prášok do pečiva

3 PL BIO javorového sirupu

2 odmerky proteínu Zen Whey čokoláda-višňa

BIO figový džem

nakrájané sušené slivky

sušené brusnice

goji

sušené mango

Postup:

Jablká nastrúhame, pridáme múku, mak, vajíčka. Pomiešame, prisypeme bio kakao, kokosový olej, bezlepkový kypriaci prášok  a Zen Whey. Do cesta nakoniec pridáme nasekané sušené slivky a dosladíme javorovým sirupom. Pečieme v okrúhlej forme na 200 stupňov 30 minút. Po upečení necháme koláč vychladnúť, potrieme ho bio figovým džemom a ozdobíme s goji, nasekaným sušeným mangom, brusnicami a posypeme na záver zvyšným makom. 

Dobrú chuť! :-)

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.