Gabriel Švajda 04. 05. 2016

Maratón Lipsko 2:29:56 6.miesto - osobný rekord Slovenský výkon roka 2015.

Od 15 rokov sa venujem behu atletike na dlhé trate. 3 roky pracujem v bežeckej predajni kde športovcom  okrem  bežeckých tenisiek odporúčam aj  doplnky výživy.  Nakoľko svojím zákazníkom chcem čo najlepšie poradiť  odporúčam im stále kvalitu.  Značku Kompavu považujem za jednu najlepších na Slovenskom ale aj na svetovom trhu doplnky výživy .

 

 

Ja osobne bežcom odporúčam tieto doplnky ktoré sa aj najviac používam:

Thermofit -super spaľuje tuky a zmierňuje únavu. Počas zimnej prípravy nebol problém  vykonať dvojfázový tréning. Počas 2 mesiacov som schudol 11kg aj vďaka Thermofitu.

Acidofit – Používam hlavne po dlhých behoch, aby som nedostaval kŕče. Obľúbená príchuť Limetka/pomaranč :)

Instantné aminokyseliny K4 Power BCAA – používam po intervalových tréningoch po ťažkých  úsekoch.  Okamžitý zdroj pre regeneráciu svalstva.

EnergoFit – mi pomáha na dlhých behoch  v lese, keď mám už telo dosť vyčerpané, dehydrované, tak hneď potrebujem doplniť energiu. Je dôležité, aby som aj v hlave ostal fit a taktiež, aby aj svaly boli dostatočne zaliate a samozrejme premieňa tuky na energiu.

HypoFit – môžem odporúčať hlavne po tréningoch na regeneráciu.

K 4 Power gél  - K mojim maratónom patrí K4 Power gel na 1. miesto. Moja osobná skúsenosť je len a len dobrá, nakoľko ich používam aj na dlhých tréningoch pri tempových behoch. Výhoda je, že sa dá spotrebovať aj na viackrát. Ja osobne ich používam tak, že si ich rozpustím v 2dcl vode, ktoré už mám nachystané na občerstvovacích staniciach. To znamená, že prijmem toľko energie, koľko potrebujem. Jednu porciu rozpustím v dvoch fľašiach. Na maratón potrebujem max 2-3 tuby. Tieto gély obsahujú všetko, čo bežec potrebuje:  aminokyseliny, minerály,  stimulačné latky.

Výhodou produktov od Kompavy je skutočnosť, že všetky jej produkty sú v rôznych príchutiach.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.