Gelo - 3 complex - najlepší zo všetkých u nás dostupných výrobkov. 02. 05. 2017

Firma Kompava už niekoľko rokov podporuje moje zdravie a športovú výkonnosť.

Používam množstvo jej výrobkov pred tréningom, počas tréningu, aj po tréningu. Rovnako pred pretekom, počas preteku, aj po preteku. O nich som už viackrát písal, ako mi pomáhajú. Top výrobkom je pre mňa kĺbová výživa Gelo-3 complex. Je to skutočne komplexný výrobok, obsahuje všetko, čo kĺbová výživa má obsahovať. Veľa priateľov ma v posledných rokoch vyzýva, aby som „zvoľnil“ , aby som sa viac šetril. Je to nezmysel. Nepotrebujem sa šetriť. Moje telo znáša všetku tú námahu bez problémov. Ani po extrémnej námahe ma nebolí žiadny z kĺbov.

Gelo-3 complex užívam podľa odporučenia výrobcu ako prevenciu proti opotrebeniu kĺbov. Zvyčajne 1 mesiac užívam, potom jeden mesiac vynechám. Užívam ho večer pred spaním. Aby ste mali predstavu o záťaži, uvádzam roky 2014 a 2015.

V roku 2014 som nabehal 2519km v horskom teréne s prevýšením 129.600m!

V roku 2015 to bolo 2548km v horskom teréne s prevýšením 100.400m.

Celkovo strávim na tréningoch a pretekoch ročne 400 až 500 hodín.

Možno sa to zdá na 65 ročného chlapa veľa, ale je to v pohode, nemám žiadne zdravotné problémy. Za posledné roky som nezaznamenal nijaké športové zranenie ani preťaženie.

Verím, že je to aj vďaka výrobkom firmy Kompava.

 Výrobok Gelo-3 complex odporúčam každému, kto má nejaké problémy s kĺbmi.

Podľa mňa je najlepší zo všetkých u nás dostupných výrobkov.

 Štefan Karak

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.