Gugull sterony - podporuje metabolizmus tukov 26. 02. 2015

Commiphora mukul je liečivá rastlina využívajúca sa v prírodnom liečiteľstve. Ide o žltú živicu produkovanú stromom Commiphora mukul. Je to nízky, tŕnistý ker vyskytujúci sa v Indii. Guggul a guggulová živica sú mená dávané tejto rastline pre jej žlto sfarbenú živicu.

Živica tohto stromu sa využívala pri liečbe obezity a ochorení ňou spôsobených, vrátane upchávania ciev.

Ketónová zložka, ktorá je extrahovaná zo živice, obsahuje vysoko účinné látky znižujúce cholesterol. Vyťažené izolované ketónové steroidové zložky sú známe ako guggul steróny.

 

Na čo je teda rastlinka Commiphora mukul dobrá?
  • na znižovanie váhy (zvyšuje funkcie thyroidného hormónu, ktorý napomáha pri štiepení tukových buniek);
  • pomáha metabolizovať tuky;
  • znižuje zápal kĺbov a chráni proti artritíde;
  • znižuje hladinu zlého cholesterolu;
  • zabraňuje kôrnateniu ciev;
  • rozpúšťa krvné zrazeniny;
  • má detoxikačné schopnosti.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.