HCA (Kyselina hydroxycitrónová) - bráni ukladaniu tuku 26. 02. 2015

Ovocná kyselina prírodného pôvodu izolovaná z juhoindického citrusového ovocia rastliny Garcinia Cambogia.
Vďaka svojím výnimočným vlastnostiam má významné využitie v doplnkoch výživy zameraných na reguláciu hmotnosti.

V ľudskom organizme:
- potláča tvorbu tukov (cholesterol a vyššie mastné kyseliny) z cukrov dodaných potravou a ich následné ukladanie – priberanie na váhe
- stabilizuje hladinu krvného cukru
- zvyšuje produkciu glykogénu v pečeni a svaloch
- tlmí alebo potláča chuť do jedla, preto sa využíva ako potenciálne dietetikum, doplnok redukčnej diéty, regulátor chuti do jedla
- zvyšuje produkciu telesného tepla

S HCA sa chudne, resp. znižuje hmotnosť bez negatívnych vedľajších účinkov ako sú: depresia, nervozita, podráždenosť, a pod.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.