Hovädzie aminokyseliny (Beef Amino) 26. 02. 2015

Hovädzie mäso patrí medzi najlepší zdroj kvalitných bielkovín. Obsahuje vysoké množstvo esenciálnych aminokyselín, vitamínov a minerálov. Taktiež je bohatým zdrojom kreatínu, ktorý účinne zvyšuje svalovú silu. Veľkým prekvapením môže byť fakt, že hovädzie aminokyseliny obsahujú aj vysoké množstvo karnitínu, ktorý pomáha transportovať mastné kyseliny do miest, kde sa môžu účinne spaľovať (mitochondrie).

Kvalita hovädzieho mäsa závisí od spôsobu chovu hovädzieho dobytka. Ten je však dnes bohužiaľ na veľmi nízkej úrovni. Zvieratá sú kŕmené nevhodnou stravou, sú chované v zlých hygienických podmienkach a majú málo pohybu. Toto všetko priamo vplýva na výslednú kvalitu mäsa. Radikálne sa mení pomer mastných kyselín v mäse v prospech nevhodných omega-6 mastných kyselín, tuk v mäse môže obsahovať stopy antibiotík, ktoré boli zvieratám počas chovu podávané a nevhodné (zlé) hygienické podmienky zvyšujú pravdepodobnosť kontaminácie mäsa nebezpečnými parazitmi. Týmto a ďalším negatívam sa dá vyhnúť kúpou organického mäsa z certifikovaných BIO chovov, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitu. Takéto mäso je už však podstatne drahšie a nie vždy dostupné.

Pre všetkých aktívnych ako aj rekreačných športovcov, ktorí konzumujú hovädzie mäso pravidelne pre vysoký obsah bielkovín (aminokyselín), vitamínov a minerálov, ponúkame ďalšiu alternatívu ako doplniť (prijať) všetky živiny obsiahnuté v hovädzom mäse bez vyššie spomínaných rizík. Spoločnosť Kompava uvádza na trh horúcu novinku – Beef Amino - hovädzí proteín v tabletách.

Beef Amino tablets sú zdrojom čistého hovädzieho proteínu. Sú vyrábané z kvalitného hovädzieho mäsa (žiadny hydrolyzát želatíny) špeciálnou technológiou, ktorá zaručuje zachovanie všetkých dôležitých živín. Dokonalé aminokyselinové spektrum podporuje maximálny svalový rast (anabolický efekt), výrazne zlepšuje dusíkovú bilanciu a prispieva k tvorbe dôležitého kolagénu.

Tablety obsahujú prirodzene vysoké množstvo kreatínu, vitamínovminerálov. Sú bez tuku, cholesterolu a laktózy. Okrem vegetariánov sú vhodné úplne pre každého.

Hovädzie aminokyselin na nárast svalovej hmoty Beef Amino od Kompavy:


Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.