26. 02. 2015

„INBA WORLD CHAMPIONSHIP 2012 KARLOVE VARY. Prestížna medzinárodná súťaž naturálnych kulturistov a fitness žien s účasťou až z ďalekej Austrálie, Ameriky, ako aj z Grécka, Talianska, Francúzska, Maďarska… Som nesmierne rád, že som sa jej mohol zúčastniť aj ja a to hlavne pričinením firmy Kompava s.r.o. Promotér súťaže, p. Tomáš Procházka, tento rok, kvôli súbežne prebiehajúcemu Filmovému festivalu, vybral za dejisko konania KV Aréna. Vybral veľmi dobre, lebo KV Aréna sa stala dôstojným stánkom tejto súťaže. Vzdávam česť a uznanie organizačnému tímu, na čele s T. Procházkom, ktorý ako vždy, aj teraz pripravil úžasné, do detailov pripravené športové podujatie. Všetky súťažné kategórie boli obsadené kvalitnými športovcami,čím nemala uľahčenú prácu ani porota. O tom svedčí aj moja kategória Super Masters od 50–60 rokov, kde nás bolo 8 súťažiacich, z rôznych kútov sveta. Počas súťaže bola vynikajúca atmosféra, či už v hľadisku divákov, ktorí zanietene povzbudzovali svojich favoritov, ale aj v zákulisí, medzi športovcami – “súpermi„. Závodilo sa mi naozaj veľmi dobre! Celá akcia, ktorá bola časove i organizačne veľmi náročná, bola zvládnutá na výbornú!“

Koleman Tóth.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.