Jablkovo - proteínový nápoj 26. 02. 2015

Keď potrebujete viac vlákniny vo vašej strave a máte radi jablkový nápoj, potom budete milovať tento Jablkovo-proteínový mliečny kokteil.

  

Potrebujeme:
1 šálka mlieka
1 lyžička škorice
1 odmerka proteín Kompava-Zen-whey-vanilka
1 stredná jablko (nakrájané)
1/4 šálky nesladené jablčnej šťavy
2 polievkové lyžice, ľanového semienka
1/4 šálky Cottage Cheese
1 šálka ľadu

 

Postup:
1 / Do mixéra vložíme mlieko, škoricu, ľanové semienka, proteín, jablčná šťava, Cottage Cheese, ľad, polovicu  jabĺčka a rozmixujeme.
2 / Podávame hneď a dozdobíme plátkami jabĺčka.

Dobrú chuť!!!

 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.