Jahodová nepečená torta s proteínom 16. 06. 2015
Jahody sú bohaté na vlákninu a, naopak, obsahujú veľmi málo cukru, preto môžu tak byť odporúčané pri najrôznejších diétach

 

Potrebujeme:
500 g zrelých jahôd
600 ml bieleho jogurtu
10 plátkov želatíny 
2 dávky stévie

Postup:
1/ Jogurt nechajte zohriať na izbovú teplotu.
2/ Želatínové plátky nechajte chvíľu v studenej vode, aby napučali. Potom je vyžmýkajte, dajte do misky a trošku zohrejte v mikrovlnke. Rovnaký postup môžete urobiť vo vodnom kúpeli.
3/ V mise zmiešajte jogurt a stéviu. Vmiešajte rozpustenú želatínu.
4/ Prichystajte si väčšiu misu, vymažte ju olivovým olejom a vyložte potravinovou fóliou. Jahody umyte, očistite a nakrájajte na plátky. Väčšími plátky jahôd vyložte dno a boky misy. Vlejte 3/4 jogurtovej zmesi. Vyskladajte na jogurt zostávajúce jahody. Vlejte zvyšok jogurtu.
5/ Misu zakryte a dajte asi na 4 hodiny stuhnúť do chladničky. Zthnutú tortu vyklopte z misy na tanier a nakrájanú podávajte.


Dobru chuť!!!



Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.