Ján Slivka - poďakovanie za sezónu 2008 26. 02. 2015

Volám sa Ján Slivka a už 4 roky sa venujem pretekaniu na motorke. Dva roky dozadu som začal jazdiť enduro a cuntrycross, predtým som jazdil motokross. Keď som začal jazdiť enduro a CC zistil som z esu to dosť náročné preteky na vytrvalosť a kondičku preto mi v závere pretekov dochádzali sily. Pred dvoma rokmi na endure v Brezne som sa stretol so zástupcom firmy Kompava p. Vrbom, ktorý mi poradil aké výrobky by som mal používať na zlepšenie vytrvalosti. Tieto výrobky som pomaly začal užívať a hneď som pocítil rozdiel. Na začiatku sezóny 2008 som dostal sponzorsky od firmy kompava balíček v ktorom bol: Energofit, Hypofit, BCAA, L-karnitín , dobošky 3Energy bar a Gelo-3 complex. Energofit- je športový napoj na rýchle doplnenie energie a regeneruje svaly po pretekoch. Používam ho v zimnej príprave v posilňovni, na motokrose spolu s doboškou 3Energy bar, pretože jazdím iba 2hod. 30 min. Medzi nimi mám prestávku, a po pretekoch spolu s BCAA užíval L-karnitín do 30 min. Pomáha mi pri rýchlej obnove energie aj na rýchle zregenerovanie svalov. Po vypití Energofitu môžem podať ďalší výkon. Hypofit- je športový napoj, ktorý zabraňuje prehriatiu srdca a vyčisti organizmus od nepotrebných látok aby v krvi ostali iba potrebné latky, a tým zvýši vytrvalosť a zabraňuje sa dehydratácii. Používam ho počas CC a endura, a asi 1 hodinu pred pretekmi spolu s L-karnitínom a BCAA. Gelo-3 complex- je to nápoj s kĺbovou výživou ktorý obnovuje a chráni kĺbové väzivo, šľachy, chrupavky a menisky. Mesiac pred začatím sezóny ho pijem každý deň medzi jedlom a počas sezóny len preventívne. Mesiac po skončení sezóny ho pijem zase každý deň na zregenerovanie kĺbov. Som s ním veľmi spokojný, lebo predtým som pociťoval bolesti bedrových kĺbov, ale po začatí užívania Gelo-3 complexu bolesti ustúpili. Výrobky firmy Kompava mi maximálne vyhovujú, lebo plnia svoju funkciu a majú výborné príchute.

Záverom sa chcem poďakovať firme Kompava za spoluprácu a podporu v sezóne 2008.

Ján Slivka

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.