Jarné sústredenie Tomáša Jurkoviča v Chorvátsku 07. 04. 2016

Na jarnom sústredení v chorvátsku som vyskúšal kombináciu štyroch produktov ARGINODRINK + K4 POWER BCAA + THERMOFIT + TAURÍN. Tieto produkty už dlho bežne používam, no až teraz som ich vyskúšal naraz v tejto kombinácii. Účinok tejto „megakombinácie“ naozaj predčil všetky moje očakávania.

V chorvátsku sme trénovali hlavne bike a beh, tréningový objem predstavoval 6-7 hodín tréningu denne. Štvrtý deň sústredenia som už cítil únavu po predchádzajúcich dňoch. Absolvoval som ranný ľahký beh, potom 5-hodinový náročný bicykel v kopcovitom teréne. Na záver som mal naplánovaný ešte 15-kilometrový beh. Pred behom som mal čas si chvíľu oddýchnuť, no cítil som sa tak, že miesto behu by som radšej ležal až do večere v posteli alebo išiel do welness. Zarobil som si túto 4-kombináciu a povedal som si, že to vyskúšam a keď to nepôjde, tak skončím tréning aj keby to malo byť po prvom kilometri. A skoro tak aj bolo, prvý kilometer som mal nohy úplne drevené, vôbec som sa nevedel rozbehnúť a mal som chuť hneď ukončiť tréning. Podobne to bolo ešte aj druhý a tretí kilometer (Tu dávku som si zarobil asi 10min. pred tréningom).  Potom v priebehu ďalších dvoch kilometrov doplnky začali účinkovať, nohy sa mi akoby úplne vymenili, začal som bežať s ľahkosťou, necítil som žiadnu únavu z predchádzajúcich tréningov a celých 15km som odbehol a mal som chuť bežať ďalej. Naozaj som sa cítil ako vymenený a pretrvávalo to aj po tréningu, a čo som bol prekvapený, tak aj na druhý deň som sa cítil normálne, ako po priemernom tréningu a nie po ťažkých 4 tréningových dňoch. Niektoré stimulanty vedia nabudiť telo na kvalitný tréning alebo pretek, ale človek sa na druhý deň cíti veľmi unavený, pri tejto kombinácii to, ale neplatí, naopak, ešte to pomáha aj v regenerácii.

Odporúčam naozaj vyskúšať každému. Nie je potrebné dávať si to pred každým tréningom, ale pred náročnejším tréningom vyššou intenzitou alebo v prípade, že sa potrebujete naštartovať na tréning a vôbec sa Vám nechce :)  Ideálne je si zarobiť túto kombináciu cca 30min. pred tréningom.


Tomáš Jurkovič, viacnásobný majster SR v triatlone, v crosstriatlone a zimnom triatlone.

Apríl 2016                              

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.