K4 Power BCAA mi pomáhali aj v mojej príprave na MS sveta v Dubaji/Vilo Hečko 10. 09. 2015

Nové K4 Power BCAA od firmy Kompava.sk sú dobrým pomocníkom pre každého aktívneho športovca a to najmä pre zlepšenie regenerácie, ochrany svalstva a s tým súvisiace následné zvyšovanie výkonu. Osobne používam K4 Power BCAA výlučne v okolí tréningu. Sú vhodným pomocníkom, keďže zásadne trénujem na lačno (po 16h fastingu/hladovaní). Moje tréningy sú vždy vysoko intenzívne a preto BCAA tvoria nevyhnutnú súčasť mojej suplementácie. Vždy užijem jednu odmerku pred tréningom, jednu odmerku rozmiešam do nápoja, ktorý pijem počas tréningu a jednu odmerku po tréningu. Teda v okolí tréningu dávkujem 30g K4 Power BCAA (15g BCAA). Táto kombinácia sa mi osvedčila najmä s ohľadom na lepšiu regeneráciu a ochranu svalovej hmoty = lepšie sa cítim a teda lepšie sa mi trénuje. Chuťovo sú tieto BCAA príjemne, keďže nie sú moc presladené a na druhej strane zase ani chuťovo nevýrazné. Dobre sa rozpúšťajú a sú v praktickom polkilovom balení. K4 Power BCAA mi pomáhali aj v mojej príprave na MS sveta v Dubaji, ktoré sa uskutočnili v júny 2015, kde som skončil na treťom mieste. Z môjho pohľadu ide o kvalitný produkt čo sa týka zloženia s príjemnou chuťou grep-limetka či kiwi, dobrou rozpustnosťou a v neposlednom rade bez obsahu sacharidov (cukrov), čo má by základom pre každé kvalitné BCAA na trhu. Osobne preferujem viacej grep-limetku tak nech vám dobre slúžia 

Vilo Hečko, 3 miesto na Majstrovstvách Sveta v naturálnej kulturistike v kategórii physique, Dubaj 2015 

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.