K4 Power BCAA predstavujú poctivú regeneráciu a stabilizované zdroje energie/Tina Zlatoš Turnerová 10. 09. 2015

Už druhý tréningový týždeň testujem nové K4 Power BCAA od Kompavy. Medzi hlavné plusy pre mňa patria hlavne:

1.nová konzistencia, ktorá sa dá super rozmixovať shakerom

2.výborná osviežujúca chuť, zatiaľ mám grep limeta a fakt chutí osviežujúco

3. pred tréningová konzumácia mi dáva pocit zvýšenej energie a na druhom tréningu stále vládzem aj v druhej polovici čo bez BCAA už na piesku bežne nedávam.

4. potreningová konzumácia večer pred proteínom mi pocitovo, kvalitne regeneruje sily a ráno cítim relatívne stabilizované zdroje energie aj po náročnom dni.

Oceňujem vôbec fakt že nové K4 Power BCAA máme v tejto forme, pretože priznám sa tabletkovú formu už nemôžem. Okrem toho sú skvelé ako ingrediencia do smoothies, ktoré denne konzumujem.

Tina Zlatoš Turnerová, beach volejbalistka 

Diskusia

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.