20. 03. 2018

Na úvod ...

 

  • Vianočný stromček je uprataný
  • Novoročné predsavzatia, ponovoročné a poponovoročné, „veď od pondelku začnem“ porušené
  • Valentínsky ošiaľ zažehnaný

 

  • Jarná únava pred nami

 

Množstvo zaujímavých tipov a praktických rád ako s ňou zatočiť vám prinášame na stránkach nášho jarného Kompava INFO. Pomôže Vám s ňou i naša jarná novinka, vyvinutá v spolupráci so predsedom Slovenského paralympijského výboru PhDr. Jánom Riapošom PhD. .

Nenechajte sa ovládnuť rutinou a skúste aspoň raz týždenne porušiť porušené novoročné predsavzatia a vytvarujte si krásne tvarovaný zadoček. Veď do plaviek to ešte stíhate :)

Snom každého rodiča je, aby jeho dieťa športovalo, my Vám prinášame pár rád, ako vášmu dieťaťu zabezpečíte doplnenie všetkých potrebných látok, ktoré pri svojich športových výkonoch potrebuje.

Vy prezliekate zimné kabáty, my prezliekame produkty ... o tomto všetkom, o tom ako sa pripraviť na Veľkú noc a ešte viac sa dozviete po prečítaní nášho čerstvého jarného vydania Kompava INFO ;)

Na stiahnutie

Referencie a články

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.