26. 02. 2015

Mojim najoblúbenejším doplnkom výživy je Chitosferin. Pomáha mi udržať sa v priemernej forme počas mimosúťažného obdobia. Začínam ho užívať hneď po súťaži, dokonca už na bankete. Práve vďaka Chitosferínu sa mi darí nevypapať sa napriek tomu, že 2 týždne po súťaži si doprajem všetko. Užívam ho vždy pred jedlom, takže asi 3 krát denne. Ďalším obľúbeným doplnkom výživy je Gelo-3 komplex. Pociťujem okamžitú úľavu od bolesti kĺbov počas užívania. Taktiež sú moje nechty pevnejšie a vlasy mi absolútne nevypadávajú. Užívala som ho aj po kojení, pretože 9 mesiacov laktácie sa podpísalo na hustote mojich vlasov.

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.